Armádne a bojové nože

 
24
180 124180
Značky
 
Druh ocele
Materiál čepele:
Materiál rukoväte:
Puzdro:

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

   
 • Nôž Kizlyar Supreme Aggresor Aus8 BT Kód: KIZ0074
  Skladom 1 ks

  Moderný model bojového nôža zo série Echelon. Nôž full tang konštrukcie, čo zaisťuje jeho pevnosť a spoľahlivosť. Čepeľ tvaru tanto z ocele AUS-8, tvrdosti 57-59 HRC, s čiernou povrchovou úpravou. Falošné ostrie na vrchnej hrane čepele. Rukoväť vyrobená z dvoch vrstiev - spodnú vrstvu tvorí ABS plast, ktorý zabezpečuje pevnosť rukoväte. Vrchná vrstva rukoväte z Kratonu ktorý je príjemný na dotyk a zároveň veľmi odolný. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastovým puzdrom kompatibilným s Molle systémom a darčekovou krabičkou.


  €127
     
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 • Nôž Kizlyar Supreme Aggresor Aus8 S Kód: KIZ0050
  Skladom 2 ks

  Moderný model bojového nôža zo série Echelon. Nôž full tang konštrukcie, čo zaisťuje jeho pevnosť a spoľahlivosť. Čepeľ tvaru tanto z ocele AUS-8, tvrdosti 57-59 HRC, s falošným ostrím na vrchnej hrane čepele. Rukoväť vyrobená z dvoch vrstiev - spodnú vrstvu tvorí ABS plast, ktorý zabezpečuje pevnosť rukoväte. Vrchná vrstva rukoväte z Kratonu ktorý je príjemný na dotyk a zároveň veľmi odolný. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastovým puzdrom kompatibilným s Molle systémom a darčekovou krabičkou.


  €127
     
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 • Nôž Kizlyar Supreme Aggresor D2 S Kód: KIZ0098
  Skladom 2 ks

  Moderný model bojového nôža zo série Echelon. Nôž full tang konštrukcie, čo zaisťuje jeho pevnosť a spoľahlivosť. Čepeľ tvaru tanto z ocele D2, tvrdosti 60-62 HRC, s falošným ostrím na vrchnej hrane čepele. Rukoväť vyrobená z dvoch vrstiev - spodnú vrstvu tvorí ABS plast, ktorý zabezpečuje pevnosť rukoväte. Vrchná vrstva rukoväte z Kratonu ktorý je príjemný na dotyk a zároveň veľmi odolný. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastovým puzdrom kompatibilným s Molle systémom a darčekovou krabičkou.


  €149
     
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 •  
 • Nôž Kizlyar Supreme Aggressor D2 BT Kód: KIZ0111
  Na dotaz

  Moderný model bojového nôža zo série Echelon. Nôž full tang konštrukcie, čo zaisťuje jeho pevnosť a spoľahlivosť. Čepeľ tvaru tanto z ocele D2, tvrdosti 60-62 HRC, s čiernou povrchovou úpravou. Falošné ostrie na vrchnej hrane čepele. Rukoväť vyrobená z dvoch vrstiev - spodnú vrstvu tvorí ABS plast, ktorý zabezpečuje pevnosť rukoväte. Vrchná vrstva rukoväte z Kratonu ktorý je príjemný na dotyk a zároveň veľmi odolný. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastovým puzdrom kompatibilným s Molle systémom a darčekovou krabičkou.


  €149
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 • bojovy noz kizlyar supreme centurion aus 8 s 1 min Kód: KIZ6533
  Skladom 1 ks

  Moderný model bojového nôža ruského výrobcu Kizlyar Supreme. Nôž full tang konštrukcie, čo zaisťuje jeho pevnosť a spoľahlivosť. Čepeľ z ocele AUS-8, tvrdosti 57-59 HRC, s falošným ostrím na vrchnej hrane čepele a povrchovou úpravou stonewash. Rukoväť vyrobená z Kratonu ktorý je príjemný na dotyk a zároveň veľmi odolný. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná a má výrazné bezpečnostné prvky. Nôž sa dodáva s čiernym nylonovo-plastovým puzdrom kompatibilným s Molle systémom. Hmotnosť samotného noža je 238 g a hmotnosť puzdra 146 g.


  €112
     
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 • Nôž Kizlyar Supreme Delta Aus8 BT Kód: KIZ0319
  Na dotaz

  Bojový nôž agresívneho vzhľadu zo série Echelon. Nôž full tang konštrukcie, čo zaisťuje jeho pevnosť a spoľahlivosť. Čepeľ tvaru tanto z ocele AUS-8, tvrdosti 57-59 HRC, s čiernou povrchovou úpravou. Falošné ostrie na vrchnej hrane čepele. Rukoväť vyrobená z dvoch vrstiev - spodnú vrstvu tvorí ABS plast, ktorý zabezpečuje pevnosť rukoväte. Vrchná vrstva rukoväte z Kratonu ktorý je príjemný na dotyk a zároveň veľmi odolný. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastovým puzdrom kompatibilným s Molle systémom a darčekovou krabičkou.


  €127
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 •  
 • bojovy noz kizlyar supreme Delta AUS 8 BT SW 2 min Kód: KIZ0326
  Na dotaz

  Bojový nôž agresívneho vzhľadu zo série Echelon. Nôž full tang konštrukcie, čo zaisťuje jeho pevnosť a spoľahlivosť. Čepeľ tvaru tanto z ocele AUS-8, tvrdosti 57-59 HRC, s čiernou povrchovou úpravou typu stonewash. Falošné ostrie na vrchnej hrane čepele. Rukoväť vyrobená z dvoch vrstiev - spodnú vrstvu tvorí ABS plast, ktorý zabezpečuje pevnosť rukoväte. Vrchná vrstva rukoväte z Kratonu ktorý je príjemný na dotyk a zároveň veľmi odolný. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastovým puzdrom kompatibilným s Molle systémom a darčekovou krabičkou.


  €112
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 • Nôž Kizlyar Supreme Delta Aus8 S Kód: KIZ0258
  Skladom 1 ks

  Bojový nôž agresívneho vzhľadu zo série Echelon. Nôž full tang konštrukcie, čo zaisťuje jeho pevnosť a spoľahlivosť. Čepeľ z ocele AUS-8, tvrdosti 57-59 HRC, s falošným ostrím na vrchnej hrane čepele. Rukoväť vyrobená z dvoch vrstiev - spodnú vrstvu tvorí ABS plast, ktorý zabezpečuje pevnosť rukoväte. Vrchná vrstva rukoväte z Kratonu ktorý je príjemný na dotyk a zároveň veľmi odolný. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastvoým puzdrom kompatibilným s Molle systémom a darčekovou krabičkou.


  €127
     
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 • Nôž Kizlyar Supreme Delta D2 S Kód: KIZ0272
  Na dotaz

  Bojový nôž agresívneho vzhľadu zo série Echelon. Nôž full tang konštrukcie, čo zaisťuje jeho pevnosť a spoľahlivosť. Čepeľ z ocele D2, tvrdosti 60-62 HRC, s falošným ostrím na vrchnej hrane čepele. Rukoväť vyrobená z dvoch vrstiev - spodnú vrstvu tvorí ABS plast, ktorý zabezpečuje pevnosť rukoväte. Vrchná vrstva rukoväte z Kratonu ktorý je príjemný na dotyk a zároveň veľmi odolný. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastovým puzdrom kompatibilným s Molle systémom a darčekovou krabičkou.


  €149
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 •  
 • bojovy noz kizlyar supreme dominus aus 8 s 4 Kód: KIZ6557
  Na dotaz

  Moderný model bojového nôža od ruského výrobcu Kizlyar Supreme. Nôž full tang konštrukcie, čo zaisťuje jeho pevnosť a spoľahlivosť. Čepeľ z ocele AUS-8, tvrdosti 57-59 HRC, s krátkym falošným ostrím na vrchnej hrane čepele a s povrchovou úpravou stonewash. Rukoväť vyrobená z Kratonu ktorý je príjemný na dotyk a zároveň veľmi odolný. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná a má výrazné bezpečnostné prvky. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastovým puzdrom v prevedení camo, kompatibilným s Molle systémom. Hmotnosť samotného noža je 238 g a hmotnosť puzdra 146 g.


  €112
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 • Nôž Kizlyar Supreme Maximus Aus8 BT Kód: KIZ0838
  Skladom 1 ks

  Masívny outdoorový nôž full tang konštrukcie (vyrobený z jedného kusu ocele). Čepeľ z ocele AUS-8, tvrdosti 57-59 HRC, s čiernou povrchovou úpravou. Krátke falošné ostrie na vrchnej hrane čepele. Rukoväť vyrobená z G10 - moderný kompozitný materál, veľmi odolný a príjemný na dotyk. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastovým puzdrom kompatibilným s Molle systémom a darčekovou krabičkou.


  €129
     
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 • Nôž Kizlyar Supreme Maximus Aus8 S Kód: KIZ0876
  Na dotaz

  Masívny outdoorový nôž full tang konštrukcie (vyrobený z jedného kusu ocele). Čepeľ z ocele AUS-8, tvrdosti 57-59 HRC. Krátke falošné ostrie na vrchnej hrane čepele. Rukoväť vyrobená z G10 - moderný kompozitný materál, veľmi odolný a príjemný na dotyk. Nôž sa dodáva s nylonovo-plastovým puzdrom kompatibilným s Molle systémom a darčekovou krabičkou.


  €129
  Výrobca: Kizlyar Supreme
 •  
 • Nôž Miguel Nieto LINEA COMBATE 3001 Kód: MN 3001
  Skladom 2 ks

  Dýka tvaru bowie Miguel Nieto. Rukoväť z ABS plastu, kovové záštity, kožené puzdro. Čepeľ zo španielskej nerezovej ocele AN-58 tvrdosti 58-60HRC. Falošné ostrie na vrchnej hrane čepele. Táto pevná a húževnatá oceľ bola vyvinutá priamo firmou Miguel Nieto.


  €24
     
  Výrobca: Miguel Nieto
 • Nôž Miguel Nieto LINEA COMBATE 3002 Kód: MN 3002
  Skladom 2 ks

  Dýka tvaru bowie Miguel Nieto. Rukoväť z ABS plastu, kovové záštity, kožené puzdro. Čepeľ zo španielskej nerezovej ocele AN-58 tvrdosti 58-60HRC. Falošné ostrie na vrchnej hrane čepele. Táto pevná a húževnatá oceľ bola vyvinutá priamo firmou Miguel Nieto.


  €36
     
  Výrobca: Miguel Nieto
 • Nôž Mikov UTON - útočný armádny nôž - civilná verzia 392-NG-1 Kód: 392-NG-1
  Na dotaz
  Špičkový vojenský nôž UTON s čepeľou z nerezovej ocele. Na prvý pohľad na ňom určite zaujme dlhá čepeľ a skvelé tvarovanie gumovej rukoväte, vďaka ktorému perfektne padne do ruky. Poradí si s rezaním rôznych druhov materiálov a využitie nájde u bežných chatárov i náruživých skautov. Súčasťou balenia je aj praktické maskáčové puzdro.

  €54
  Výrobca: Mikov
 •  
 • Nôž Mikov UTON - útočný armádny nôž - civilná verzia 392-NH-1 Kód: 392-NH-1
  Skladom 1 ks
  Špičkový vojenský nôž UTON s čepeľou z nerezovej ocele. Na prvý pohľad na ňom určite zaujme dlhá čepeľ a skvelé tvarovanie plastovej rukoväte, vďaka ktorému perfektne padne do ruky. Poradí si s rezaním rôznych druhov materiálov a využitie nájde u bežných chatárov i náruživých skautov. Súčasťou balenia je aj praktické maskáčové puzdro.

  €42
     
  Výrobca: Mikov
 • Nôž Mikov UTON - útočný armádny nôž - civilná verzia 392-NH-4 Kód: 392-NH-4
  Na dotaz
  Špičkový vojenský nôž UTON s čepeľou z nerezovej ocele. Na prvý pohľad na ňom určite zaujme dlhá čepeľ a skvelé tvarovanie plastovej rukoväte, vďaka ktorému perfektne padne do ruky. Poradí si s rezaním rôznych druhov materiálov a využitie nájde u bežných chatárov i náruživých skautov. Ponúka dokonca prídavnú pílku a pilník, ktoré rozširujú paletu funkcií noža. Súčasťou balenia je aj praktické maskáčové puzdro.

  €67
  Výrobca: Mikov

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom