Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez zdržania. Ďakujeme.

Brúsny kameň Taidea kombinovaný 1000/6000

Kód: TP6610
Novinka 2019
Značka: Taidea
€62 €51,67 bez DPH
Skladom (2 ks)

Kombinovaný brúsny kameň Taidea, ktorý obsahuje kamene zrnitosti 1000 a 6000. Kameň je vyrobený z korundu a pred brúsením je odporúčané namáčať kameň do vody aspoň na 5 minút. Kameň sa môže používať na brúsenie s vodou alebo olejom, suché brúsenie sa neodporúča.

Jedná sa o pomerne veľký kameň rozmeru 20 x 8 x 3,2 cm, takže sa na ňom veľmi dobre brúsia aj väčšie nože. Balenie obsahuje plastový protišmykový stojan na kameň s možnosťou nastavenia sklonu kameňa, vodítko na brúsenie noža, malý korekčný kameň na vyrovnávanie povrchu brúsneho kameňa a gumové kvapátko na vodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombinovaný brúsny kameň Taidea, ktorý obsahuje kamene zrnitosti 1000 a 6000. Kameň je vyrobený z korundu a pred brúsením je odporúčané namáčať kameň do vody aspoň na 5 minút. Kameň sa môže používať na brúsenie s vodou alebo olejom, suché brúsenie sa neodporúča. Jedná sa o pomerne veľký kameň rozmeru 20 x 8 x 3,2 cm, takže sa na ňom veľmi dobre brúsia aj väčšie nože.

Balenie obsahuje:

- obojstranný brúsny kameň zrnitosti 1000 a 6000

- plastový protišmykový stojan na kameň s možnosťou nastavenia sklonu kameňa,

- vodítko na brúsenie noža,

- malý korekčný kameň na vyrovnávanie povrchu brúsneho kameňa,

- gumové kvapátko na vodu.

 

Rozmer kameňa: 20 x 8 x 3,2 cm

Rozmer s podstavcom: 30 x 11,6 x 7 cm

Hmotnosť: 1060 g

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsne kamene
Rozmery: 200 mm x 80 mm x 32 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Brúsne kamene Taidea sú vodné brúsne kamene japonského typu. Brúsny kameň Taidea je ideálnou cenovo prijateľnou voľbou, pre domáce, ale aj profesionálne brúsenie nožov, napríklad v kuchyniach a reštauráciach. Taidea je výrobca s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe a vývoji nástrojov na brúsenie, ako sú brúsne kamene, ocieľky alebo malé brúsky na nože. Taidea kladie vysoký dôraz na kvalitu svojich produktov a výroby, čoho dôkazom sú milióny spokojných zákazníkov, aj certifikáty kvality ISO9001 a ISO14001.