Nôž Benchmade Bugout® 535BK-2001

Kód: BM535BK-2001
Novinka 2020
Značka: Benchmade
€179 €149,17 bez DPH
Momentálne vypredané - objednáme pre Vás
Položka bola vypredaná…

Limitovaná edícia z mája 2020, vyrobená v počte 3000 kusov. Benchmade Bugout je dlhodobo jeden z najobľúbenejších EDC zatváracích nožov (na každodenné použitie). Vyrobený je z prvotriednych materiálov, je ľahký, štíhly a zároveň ergonomický. Čepeľ dĺžky 8,2 cm je vyrobená z prémiovej nerezovej ocele CPM-S30V (tvrdosť 58-60 HRC), má čiernu DLC povrchovú úpravu, plochý výbrus a tvar drop point. Rukoväť z materiálu CF-Elite™ (etrémne pevný plast vyrobený kombináciou nylonových polymérov a uhlíkového vlákna) červenej farby. Nôž disponuje klipom na zavesenie (tip-up), ktorý je reverzibiný na obe strany. Nož je teda vhodný pre pravákov aj ľavákov. Poistka typu Axis Lock, veľký otvor na šnúru - lanyard hole. Jednoručné otváranie pomocou kolíčka na čepeli. Nôž je vyrobený v USA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Limitovaná edícia z mája 2020, vyrobená v počte 3000 kusov, každý kus má vlastné číslo na čepeli. Benchmade Bugout je dlhodobo jeden z najobľúbenejších EDC zatváracích nožov (na každodenné použitie). Vyrobený je z prvotriednych materiálov, je ľahký, štíhly a zároveň ergonomický. Čepeľ dĺžky 8,2 cm je vyrobená z prémiovej nerezovej ocele CPM-S30V (tvrdosť 58-60 HRC), má čiernu DLC povrchovú úpravu, plochý výbrus a tvar drop point. Rukoväť z materiálu CF-Elite™ (etrémne pevný plast vyrobený kombináciou nylonových polymérov a uhlíkového vlákna) červenej farby. Nôž disponuje klipom na zavesenie (tip-up), ktorý je reverzibiný na obe strany. Nož je teda vhodný pre pravákov aj ľavákov. Poistka typu Axis Lock, veľký otvor na šnúru - lanyard hole. Jednoručné otváranie pomocou kolíčka na čepeli. Nôž je vyrobený v USA.

Nože Benchmade

benchmadeBenchmade so sídlom v americkom Oregone, je precízny výrobca nožov. V ponuke Benchmade nájdete zatváracie nože, automatické vyskakovacie nože, aj nože s pevnou čepeľou. Každý nôž Benchmade je 100% vyrobený v USA. Už viac ako tridsať rokov spoločnosť Benchmade navrhuje a vyrába nože svetovej úrovne pre svetových zákazníkov. Keď bolo založené Benchmade, cieľom firmy bolo vytvoriť niečo lepšie a výnimočné. Dnes Benchmade pokračuje v inováciách s cieľom posunúť výkon a spoľahlivosť nožov na ďalšiu úroveň. Prekročiť to, čo zákazník očakáva a priniesť najvyššiu kvalitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Nože na bežné použitie - EDC
Druh noža: Zatvárací
Druh ocele: Nerezová oceľ
Materiál čepele: CPM-S30V
Materiál rukoväte: Guma/Plast
Poistka: Axis Lock
Puzdro: bez puzdra
Celková dĺžka: 18,95 cm
Dĺžka čepele: 8,23 cm
Dĺžka rukoväte: 10,72 cm
Hrúbka čepele: 2,29 mm
Hmotnosť noža: 52,5 g
Tvrdosť čepele: 58-60 HRC
Tvar čepele: Drop Point
Povrchová úprava čepele: DLC
Výbrus: Plochý
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

benchmadeBenchmade so sídlom v americkom Oregone, je jeden z najznámejších svetových výrobcov kvalitných nožov. V ponuke Benchmade nájdete zatváracie nože, automatické vyskakovacie nože, aj nože s pevnou čepeľou. Každý nôž Benchmade je 100% vyrobený v USA. Už viac ako tridsať rokov spoločnosť Benchmade navrhuje a vyrába nože svetovej úrovne pre svetových zákazníkov. Keď bolo založené Benchmade, cieľom firmy bolo vytvoriť niečo lepšie a výnimočné. Dnes Benchmade pokračuje v inováciách s cieľom posunúť výkon a spoľahlivosť nožov na ďalšiu úroveň. Prekročiť to, čo zákazník očakáva a priniesť najvyššiu kvalitu.