Nôž ANV A100 Magnacut DLC Black, GRN Red

Kód: ANVA100-009
€205 €170,83 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

Zatvárací nôž ANV A100 Magnacut DLC Black je ľahký a odolný EDC nôž s elegantným dizajnom. Čepeľ A100 je vyrobená z ocele Magnacut, ktorá je kalená na 64 HRC s DLC povrchovou úpravou, ktorá zaistí vyššiu odolnosť čepele a zároveň zabráni nechceným odleskom. Tvar čepele s vysokým plochým výbrusom zaisťuje perfektné rezné vlastnosti. Črienky rukoväte sú vyrobené z červenej GRN (pevný a odolný kompozitný materiál) s protišmykovou povrchovou úpravou. Jednoručné otváranie pomocou kolíčka na čepeli, ktorý má v strede luminiscenčný bod. Poistka A-lock je veľmi bezpečná a pohodlná pre pravákov aj ľavákov. Obojstranný klip pre pohodlné zavesenie noža.

Detailné informácie

Rýchla doprava
Rýchla doprava
Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní.
Vernostné zľavy až do 10%
Vernostné zľavy až do 10%
Pre registrovaných zákazníkov. Okamžitá zľava 2% po registrácií.
Záruka originality
Záruka originality
Nakupujeme priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov.

Podrobný popis

Zatvárací nôž ANV A100 Magnacut DLC Black je ľahký a odolný EDC nôž s elegantným dizajnom. Čepeľ A100 je vyrobená z ocele Magnacut, ktorá je kalená na 64 HRC s DLC Black povrchovou úpravou, ktorá zaistí vyššiu odolnosť čepele a zároveň zabráni nechceným odleskom. Tvar čepele s vysokým plochým výbrusom zaisťuje perfektné rezné vlastnosti. Črienky rukoväte sú vyrobené z červenej GRN (pevný a odolný kompozitný materiál) s protišmykovou povrchovou úpravou. Jednoručné otváranie pomocou kolíčka na čepeli, ktorý má v strede luminiscenčný bod. Poistka A-lock je veľmi bezpečná a pohodlná pre pravákov aj ľavákov. Obojstranný klip pre pohodlné zavesenie noža.

Nože ANV Knives

logo anv-minACTA NON VERBA KNIVES, skrátene ANV KNIVES, je moderná česká značka nožov, založená v roku 2018. Nože ANV sa vyznačujú vysokou kvalitou, presnosťou výroby, úžitkovými vlastnosťami a skvelým dizajnom. Nože ACTA NON VERBA sú vyrobené v Českej republike z prvotriednych materiálov. Acta non verba je staré latinské príslovie, ktoré doslovne znamená "činy, nie slová".

Dodatočné parametre

Kategória: Zatváracie nože
Druh noža: Zatvárací
Druh ocele: Nástrojová oceľ
Materiál čepele: Magnacut
Poistka: Bar Lock (Axis)
Celková dĺžka: 21 cm
Dĺžka čepele: 8,8 cm
Dĺžka rukoväte: 12,2 cm
Hrúbka čepele: 3 mm
Hmotnosť noža: 72 g
Tvrdosť čepele: 64 HRC
Tvar čepele: Drop Point
Povrchová úprava čepele: DLC
Výbrus: Plochý
Krajina pôvodu: Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ACTA NON VERBA KNIVES, skrátene ANV KNIVES, je moderná česká značka nožov, založená v roku 2018. Nože ANV sa vyznačujú vysokou kvalitou, presnosťou výroby, úžitkovými vlastnosťami a skvelým dizajnom. Nože ACTA NON VERBA sú vyrobené v Českej republike z prvotriednych materiálov. Acta non verba je staré latinské príslovie, ktoré doslovne znamená "činy, nie slová".