SIGG Fľaša Original Copper

Kód: 8743.70
od €24,90 od €20,75 bez DPH

Zvoľte variant

Kvalitná kovová fľaša objemu 0,5 l alebo 0,75 l (podľa zvoleného variantu) medenej farby je vhodná na turistiku, do prírody aj na každodenné použitie. Vyrobená je z jedného kusu hliníku s vnútornou vrstvou SIGG Eco Care na báze prírodnej živice. Flaša neobsahuje žiadne škodlivé látky ako sú ftaláty alebo BPA, ktoré by sa mohli uvoľňovať do nápoja a spĺňa normy pre priamy styk s potravinami podľa predpisov EÚ a FDA. Fľaša je 100% odolná voči pretečeniu v akejkoľvek polohe.

Detailné informácie

Rýchla doprava
Rýchla doprava
Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní.
Vernostné zľavy až do 10%
Vernostné zľavy až do 10%
Pre registrovaných zákazníkov. Okamžitá zľava 2% po registrácií.
Záruka originality
Záruka originality
Nakupujeme priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov.
Objem: 0,5 l
Dočasne nedostupné | 8743.70
€24,90
€20,75 bez DPH
Objem: 0,75 l
Skladom | 8744.00
Môžeme doručiť do: 25.7.2024
€27,90
€23,25 bez DPH

Podrobný popis

Kvalitná kovová fľaša objemu 0,6 l alebo 1 l (podľa zvoleného variantu) medenej farby je vhodná na turistiku, do prírody aj na každodenné použitie. Vyrobená je z jedného kusu hliníku s vnútornou vrstvou SIGG Eco Care na báze prírodnej živice. Flaša neobsahuje žiadne škodlivé látky ako sú ftaláty alebo BPA, ktoré by sa mohli uvoľňovať do nápoja a spĺňa normy pre priamy styk s potravinami podľa predpisov EÚ a FDA. Fľaša je 100% odolná voči pretečeniu v akejkoľvek polohe.

Fľaša je pevná, odolná a zároveň ľahká. Vďaka očku na uzávere si ju môžete zavesiť napr. na batoh. Údržba fľaše je jednoduchá - stačí ju opláchnuť vodou s pridaním bežného saponátu (ako každý iný riad) a nechať ju otvorenú, aby vyschla. Pri silnom znečistení môžete použiť čistiace tablety SIGG. Fľaša je vhodná pre nápoje s teplotou do 40°C, pre horúce nápoje odporúčame termosku SIGG.

Rozmery:

0,5l fľaša - výška: 20 cm, priemer: 6,5 cm

0,75l fľaša - výška: 24,3 cm, priemer: 7,1 cm

Hmotnosť: 130 g (0,5l) alebo 147 g (0,75l)

Vyrobené vo Švajčiarsku.

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše na vodu
Hmotnosť: 147 g - objem 0,75l, 130 g - objem 0,5l
Materiál: Kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fľaše SIGG sa vyrábajú priamo vo Švajčiarsku, za použitia najmodernejších technológií. Sú vyrobené z jedného kusu hliníku s vnútornou vrstvou SIGG Eco Care na báze prírodnej živice. Neobsahujú žiadne škodlivé látky ako sú ftaláty alebo BPA, ktoré by sa mohli uvoľňovať do nápoja a spĺňajú najprísnejšie kritéria. Kovová fľaša SIGG má veľmi dlhú životnosť. Používaním jednej fľaše tak ušetrite množstvo jednorázovych PET fliaš.

V našej ponuke nájdete aj termosky SIGG. Tieto prinášajú všetky výhody bežných fliaš SIGG, ktoré spájajú s dokonalými termoizolačnými vlastnosťami.