Elektrické brúsky na nože

Elektrická brúska na nože vám zaručí skvelé brúsne výsledky za malú chvíľu priamo z pohodlia domova. Nestratíte čas ručným brúsením a nabrúsite si svoje nože už za pár minút s minimálnou námahou. Väčšina brúsok má nastaviteľný uhol brúsenia, vďaka čomu nabrúsite rôzne typy nástrojov. Či už máte doma klasické nože, kvalitné japonské nože, sekery alebo nožnice, tieto brúsky sú vhodné pre všetky druhy čepelí.

Ak nemáte dostatočnú prax na ostrenie nožov, elektrické brúsky sú skvelou voľbou. Sú vhodné pre tých, ktorí chcú jednoducho a ľahko dosiahnuť profesionálne výsledky v domácom prostredí. Brúsky disponujú ovládaním rýchlosti, presným vedením čepele a flexibilnými brúsnymi pásmi, čo umožní nabrúsiť vaše nože rýchlo, jednoducho a vždy s rovnakou kvalitou. Je to najrýchlejší a najľahší spôsob ako mať v kuchyni ostré nože. Stlačením jediného tlačidla si môžete prepínať medzi viacerými ostriacimi programami. Vďaka tomuto si môžete vytvarovať ostrie podľa vlastných preferencií, zaostriť tupé nástroje či vylepšiť ostrie noža.

8 položiek celkom
Work Sharp Knife and Tool Sharpener Mk.2 WSKTS2 1
€129

Elektrická brúska na nože Work Sharp Knife & Tool Sharpener Mk.2 je univerzálna elektrická brúska, s ktorou jednoducho nabrúsite všetky svoje nože alebo nožnice, sekeru a iné...

WSKTS2
Work Sharp Ken Onion Edition Knife Tool Sharpener WSKTS KO 1
€209

Elektrická brúska na nože Work Sharp Ken Onion Edition Knife & Tool Sharpener je komplexný elektrický brúsny systém, ktorý vám umožní nabrúsiť takmer každý nôž alebo nožnice,...

WSKTS-KO
Work Sharp SA0003272
€6

Náhradné vodítko pre elektrickú brúsku na nože Work Sharp Ken Onion Edition Knife & Tool Sharpener WSKTS-KO.

SA0003272
Work Sharp Blade Grinding Attachment for Ken Onion Edition Knife Tool Sharpener 1
€109

Doplnkový nástroj k brúske Work Sharp Ken Onion Edition Knife & Tool Sharpener. Toto príslušenstvo je vyrobené podľa vzoru profesionálnych priemyselných brúsok a pridáva...

WSSAKO81112
Work Sharp SA0003011
€32

Náhradná hlavica pre elektrickú brúsku na nože Work Sharp Ken Onion Edition Knife & Tool Sharpener WSKTS-KO.

SA0003011
Work Sharp SA0003241
€17

Náhradná vodiaca lišta pre elektrickú brúsku na nože Work Sharp Ken Onion Edition Knife & Tool Sharpener WSKTS-KO.

SA0003241
Work Sharp SA0003948
€24

Náhradná hlavica pre elektrickú brúsku na nože Work Sharp Knife & Tool Sharpener. Pozor - nie je vhodná pre model Work Sharp Knife & Tool Sharpener Mk.2.

SA0003948
Work Sharp Culinary E5 Knife Sharpener CPE5 I 2
€179

Elektrická brúska na kuchynské nože Work Sharp Culinary E5 Knife Sharpener je jednoduchá elektrická brúska, ktorá vám umožní ľahko a rýchlo nabrúsiť akýkoľvek typ noža. Je...

CPE5-I

Ako používať elektrickú brúsku na nože?

Pripravenie brúsky trvá len pár sekúnd, brúsku jednoducho zapojíte do zásuvky a zapnete vypínačom. Nôž naostríte jemnými ťahmi smerom od rukoväte ku špičke čepele. Na nabrúsenie stačí niekoľko ťahov z každej strany. Začnite s pásmi hrubej zrnitosti a pokračujte na pásoch jemnej zrnitosti.

Výhody používania elektrických brúsok:

1. Nepotrebujete žiadne predchádzajúce zručnosti. Všetko sa naučíte za pochodu a brúsenie je extrémne jednoduché, keď pochopíte ako funguje celý proces.

2. Veľmi dobré na brúsenie mimoriadne tupých nožov.

3. Brúska vám pomôže dodržiavať správny uhol ostrenia.

4. Nože nabrúsené na profesionálnej úrovni.

Upozornenie: nezabúdajte dodržiavať presné pokyny zakúpeného modelu. V opačnom prípade, by ste mohli riskovať poškodenie noža.