Darčekové poukážky

Chcete kúpiť originálny darček pre muža ale bojíte sa že nevyberiete ten "pravý"? Kvalitný nôž je stávka na istotu a určite poteší každého chlapa. Hovorí sa, že každý správny muž má pri sebe nôž. Venujte mu darčekovú poukážku na nákup v našom obchode a nechajte výber na neho.

Ako to funguje? Po zakúpení obdržíte darčekovú poukážku v papierovej forme, ktorú môžete darovať. Každá poukážka obsahuje jedinečný kód. Po zadaní tohoto kódu (v nákupnom košíku), získa obdarovaná osoba automaticky zľavu na nákup u nás v príslušnej hodnote.

Ak sa u nás zaregistrujete ako zákazník, automaticky získate zľavu 2% na všetky produkty. Napríklad darčekovú poukážku v hodnote 100 Eur, dostanete za 98Eur.

 
30
100 130100

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • darcekova poukazka noze 100 eur Kód: DP100
  Skladom > 3 ks

  Darčeková poukážka na nákup v našom obchode Kniland.sk v hodnote 100 Eur. Po zakúpení obdržíte poukážku v papierovej forme, ktorú môžete darovať. Každá poukážka obsahuje jedinečný kód. Po zadaní tohoto kódu, získa obdarovaná osoba automaticky zľavu na nákup u nás v príslušnej hodnote.


  €100
     
 • darcekova poukazka noze 30 eur Kód: DP30
  Skladom > 3 ks

  Darčeková poukážka na nákup v našom obchode Kniland.sk v hodnote 30 Eur. Po zakúpení obdržíte poukážku v papierovej forme, ktorú môžete darovať. Každá poukážka obsahuje jedinečný kód. Po zadaní tohoto kódu, získa obdarovaná osoba automaticky zľavu na nákup u nás v príslušnej hodnote.


  €30
     
 • darcekova poukazka noze 50 eur Kód: DP50
  Skladom > 3 ks

  Darčeková poukážka na nákup v našom obchode Kniland.sk v hodnote 50 Eur. Po zakúpení obdržíte poukážku v papierovej forme, ktorú môžete darovať. Každá poukážka obsahuje jedinečný kód. Po zadaní tohoto kódu, získa obdarovaná osoba automaticky zľavu na nákup u nás v príslušnej hodnote.


  €50
     

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom