Sada rezbárskych nožov BeaverCraft S57 - 20 nástrojov

Kód: BC_S57
€304 €253,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Sada obsahuje 20 rezbárských nástrojov, 2 kože na obťahovanie, 3 brúsne pasty, 2 sady materiálu na vyrezávanie z lipového dreva a skrinku na nástroje. Drevo z lipy je mäkké a dobre opracovateľné prečo je najvhodnejším drevom pre začiatočníkov ale aj pokročilých rezbárov. Vďaka tejto sade premeníte akýkoľvek rezbársky nápad v realitu. Nože v tejto sade majú ergonomickú rukoväť. Rukoväte sú navrhnuté a tvarované tak aby ruky neboleli ani po dlhých hodinách práce.

Detailné informácie

Rýchla doprava
Rýchla doprava
Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní.
Vernostné zľavy až do 10%
Vernostné zľavy až do 10%
Pre registrovaných zákazníkov. Okamžitá zľava 2% po registrácií.
Záruka originality
Záruka originality
Nakupujeme priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov.

Podrobný popis

Sada rezbárskych nožov BeaverCraft S57, 20 nástrojov

Sada obsahuje 20 rezbárských nástrojov, 2 kože na obťahovanie, 3 brúsne pasty, 2 sady materiálu na vyrezávanie z lipového dreva a skrinku na nástroje. Drevo z lipy je mäkké a dobre opracovateľné prečo je najvhodnejším drevom pre začiatočníkov ale aj pokročilých rezbárov. Vďaka tejto sade premeníte akýkoľvek rezbársky nápad v realitu. Nože v tejto sade majú ergonomickú rukoväť. Rukoväte sú navrhnuté a tvarované tak aby ruky neboleli ani po dlhých hodinách práce.

Čepele nožov sú precízne brúsené a pripravené k okamžitému použitiu, použitým materiálom je vysoko uhlíková oceľ náchylná na koróziu. Kombinácia nožov obsiahnutá v tejto súprave pokryje širokú škálu vašich rezbárskych projektov ako vyrezávanie lyžíc, hrnčekov alebo figúrok.

Nôže a rezbárske dláta Beavercraft sú veľmi ostré a výsledný rez je presný, bez akýchkoľvek trhlín v dreve. Čepele z uhlíkovej ocele 65G sú kalené na tvrdosť 57 - 59 HRC. Uhlíková oceľ dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom).

Obsah sady:

 Lyžičkár BeaverCraft SK10ak - lyzičkár s obojstranným ostrím. Prispôsobený na vyrezávanie lyžíc, misiek, kuksy a iných kúskov kde potrebujete do dreva vyhĺbiť otvor. Rádius vykrajovania je 2,5 cm, celková dĺžka 18,5 cm. Rukoväť je z dubového dreva.

Lyžičkár BeaverCraft SK20ak - lyzičkár s obojstranným ostrím. Prispôsobený na vyrezávanie lyžíc, misiek, kuksy a iných kúskov kde potrebujete do dreva vyhĺbiť otvor. Rádius vykrajovania je 3 cm, celková dĺžka 19,5 cm. Rukoväť je z dubového dreva.

Rezbársky nôž BeaverCraft Bench Knife C2 - dĺžka čepele 4 cm, celková dĺžka 16,5 cm.

Rezbársky nôž BeaverCraft C3 - Small Sloyd Carving Knife - univerzálny menší rezbársky nôž s krátkou čepeľou. Vhodný aj pre vyrezávanie malých detailov. Čepeľ má dĺžku 4 cm, celková dĺžka 16,5 cm, šírka čepele 1,3 cm.

Rezbársky nôž BeaverCraft C4 - Whittling Knife - univerzálny rezbársky nôž s dlhou čepeľou určený pre prácu s drevom a vyrezávanie. Celková dĺžka 20 cm, dĺžka čepele 8 cm, šírka čepele 1,7 cm.

Rezbársky nôž BeaverCraft C12- Skew Knife - rezbársky zapichovací nôž. Dĺžka reznej časti čepele je 2 cm, celková dĺžka 16 cm. Rukoväť je z jaseňového dreva.

Rezbársky nôž BeaverCraft C15 - Detail Wood Carving Knife - Špeciálny rezbársky nôž s krátkou čepeľou, vhodný na vyrezávanie jemných detailov. Dĺžka čepele je 3,5 cm, celková dĺžka je 15 cm

Rezbársky nôž BeaverCraft C6 - Small Chip Carving Knife - dĺžka reznej časti čepele je 2,5 cm, celková dĺžka 15,5 cm.

Rezbársky nôž BeaverCraft C8 - Chip Carving Knife - dĺžka reznej časti čepele je 3,5 cm, celková dĺžka 16,5 cm.

Rezbársky nôž BeaverCraft Bench Knife C14 - univerzálny nôž, dĺžka čepele 6 cm, celková dĺžka 16,5 cm. Rukoväť je z jaseňového dreva.

Rezbársky nôž BeaverCraft Universal Detail Pro Knife C17P - univerzálny nôž na vyrezávanie detailov, dĺžka čepele 4 cm, celková dĺžka 16,5 cm.

Rezbárske dláto rovné zaoblené P5/12 – Straight rounded palm chisel – dláto na presné a precízne rezy. Celková dĺžka 14 cm, dĺžka čepele 7,5 cm, šírka čepele 1,2 cm.

Rezbárske dláto rovné ploché P1/10 – Palm - chisel straight flat - dláto na presné a precízne rezy. Celková dĺžka 14 cm, dĺžka čepele 7,5 cm, šírka čepele 1 cm.

Rezbárske dláto krátke prehnuté duté P8a/14 – Short bent gouge - dláto na presné a precízne rezy, vykrajovanie a výrobu lyžičiek, kuksy alebo misiek. Celková dĺžka 14 cm, dĺžka čepele 7,5 cm, šírka čepele 1,4 cm.

Rezbárske dláto rovné zaoblené P9/10 – Straight rounded palm chisel - dláto na presné a precízne rezy a ich tvarovanie. Celková dĺžka 14 cm, dĺžka čepele 7,5 cm, šírka čepele 1 cm.

Rezbárske dláto rovné zaoblené P8/08 – Straight rounded palm chisel - dláto na presné a precízne rezy. Celková dĺžka 14 cm, dĺžka čepele 7,5 cm, šírka čepele 0,8 cm.

Rezbárske dláto rovné ploché P1/01 – Palm-chisel straight flat - dláto na jemné a presné rezy a dokončovacie práce. Celková dĺžka 14 cm, dĺžka čepele 7,5 cm, šírka čepele 0,1 cm.

Rezbárske dláto rovné zaoblené P1/02 – Palm-chisel straight flat - dláto na jemné a presné rezy a dokončovacie práce. Celková dĺžka 14 cm, dĺžka čepele 7,5 cm, šírka čepele 0,2 cm.

Rezbárske dláto rovné zaoblené P1/03 – Palm-chisel straight flat - dláto na jemné a presné rezy a dokončovacie práce. Celková dĺžka 14 cm, dĺžka čepele 7,5 cm, šírka čepele 0,3 cm.

Rezbárske dláto ploché P1/04 – Flat palm chisel - dláto na jemné a presné rezy a dokončovacie práce. Celková dĺžka 14 cm, dĺžka čepele 7,5 cm, šírka čepele 0,1 cm.

12 kusov dreva - 2,5 cm х 2,5 cm х 10 cm

6 kusov dreva - 5 cm x 5 cm x 5 cm

8 kusov dreva – 2,5 cm х 2,5 cm х 15 cm

2 kusy dreva – 5 cm x 5 cm x 15 cm

Rezbárske nože Beaver Craft

BeaverCraft je výrobca rezbárskych nástrojov z Ukrajiny. Špeciálne rezbárske nože, lyžičkáre a dláta rôznych tvarov a veľkostí, vhodné na rôzne rezbárske techniky. Na výrobu rezbárskych nástrojov používa BeaverCraft špeciálnu legovanú uhlíkovú oceľ s obsahom mangánu a s tvrdosťou 57 - 59 HRC. Jedná sa o pružinovú oceľ, dobre sa brúsi a ľahko na nej dosiahnete vysokú ostrosť. Jednou z najväčších predností tejto ocele je odolnosť - vydrží intenzívne krútenie a ohýbanie bez toho, aby sa zdeformovala. Všetky nástroje BeaverCraft prechádzajú kontrolou kvality pri ukončení výroby. Výrobca starostlivo kontroluje formu, ostrosť, tvrdosť, geometriu a vzhľad nástrojov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sady rezbárskych nožov
Druh noža: Rezbársky
Druh ocele: Uhlíková oceľ
Materiál čepele: 1066 (65G, 65Mn)
Materiál rukoväte: Drevo
Tvrdosť čepele: 57-59 HRC
Krajina pôvodu: Ukrajina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BeaverCraft je výrobca rezbárskych nástrojov z Ukrajiny. Špeciálne rezbárske nože, lyžičkáre a dláta rôznych tvarov a veľkostí, vhodné na rôzne rezbárske techniky. Na výrobu rezbárskych nástrojov používa BeaverCraft špeciálnu legovanú uhlíkovú oceľ s obsahom vanádu a bóru s tvrdosťou 57 - 58 HRC. Všetky nástroje BeaverCraft prechádzajú kontrolou kvality pri ukončení výroby. Výrobca starostlivo kontroluje formu, ostrosť, tvrdosť, geometriu a vzhľad nástrojov.