Tojiro Shirogami Double Bevel

Ukončená výroba - dopredaj skladových zásob. Výrobca Tojiro ukončil výrobu série Shirogami Double Bevel. Využite šancu a získajte posledné kúsky z tejto série za skvelú cenu.

Japonské kuchynské nože Tojiro Shirogami Double Bevel sú vyrobené z vrstvenej ocele s jadrom z veľmi tvrdej tradičnej japonskej uhlíkovej ocele Shirogami, známej aj ako White paper steel, ktorá dosahuje tvrdosť až 61 HRC. Sú to tradičné japonské nože s obojstranným výbrusom čepele, na ktorý sme v Európe zvyknutí. Nože Tojiro Shirogami Double Bevel ponúkajú kombináciu prvotriednych japonských materiálov, elegantný vzhľad a vynikajúce rezné vlastnosti. Keďže nože sú vyrobené z uhlíkovej ocele, čepeľ si vyžaduje pravidelnú starostlivosť, aby sa zabránilo korózií. Odmenou za pravidelnú starostlivosť vám bude krásny, funkčný a originálny nôž na celý život.

1 položiek celkom
Tojiro F 702A 1
€70

Japonský kuchynský nôž typu Nakiri s čepeľou dlhou 16,5 cm z prvotriednej japonskej ocele Shirogami (známa aj ako White paper steel) so saténovou povrchovou úpravou. Rukoväť z...

F-702A