Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez zdržania. Z dôvodu momentálnej situácie však odporúčame na doručenie Vašich objednávok využiť Kuriéra GLS, alebo Slovenskú poštu. Výdajné miesta Zásielkovne, by mali byť taktiež dostupné, ale nevieme to zaručiť pri každej jednej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Sada brúsnych kameňov Lansky pre zahnuté čepele

Kód: 071-069
€39,90 €33,25 bez DPH
Skladom (1 ks)

Sada 4 brúsnych kameňov Lansky, špeciálne určená pre brúsenie zahnutých čepelí ako karambity, kukri, alebo hubárske nože. Sada obsahuje 4 syntetické brúsne kamene (zrnitosti 120, 280 a 600, 1000. Kamene sú vhodné do akejkoľvek bežnej brúsnej sady Lansky.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
SV Avatar autora Keramické? 14.2.2020 22:29
Zdravím, objednal som si tieto kamene, prišli mi, všetko v poriadku, len sa mi to zdajú byť skôr prírodné kamene...no v popise je napísané keramické. Tak aké sú to kamene prosím?
Odpovedať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

lanskyPopredný svetový výrobca brúsnych sád na nože. Brúsenie nožov s brúsnou sadou Lansky je pomerne jednoduché a zvládne ho aj začiatočník. Každá brúsna sada Lansky obsahuje niekoľko typov brúsnych kameňov (dajú dokúpiť aj samostatne). V ponuke nájdete keramické brúsne kamene, diamantové brúsne kamene, ale aj prírodné brúsne kamene typu Arkansas, s rôznymi typmi zrnitosti (grit) - od hrubých kameňov zrnitosti 70, 120, 280, cez stredné kamene zrnitosti 600, až po jemné kamene zrnitosti 1000, 1200, a 2000.

K brúsnym sadám sa dá samostatne dokúpiť aj príslušenstvo vo forme stojanov, náhradných kameňov, vodiacich tyčiek a pod.