Nôž Bestech Supernova BT2111E

Kód: BT2111E
€887 €739,17 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia

Zatvárací nôž Bestech Supernova BT2111E z damaškovej ocele a rukoväťou z titánu. Dĺžka čepele je 7,8 cm.

Detailné informácie

Rýchla doprava
Rýchla doprava
Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní.
Vernostné zľavy až do 10%
Vernostné zľavy až do 10%
Pre registrovaných zákazníkov. Okamžitá zľava 2% po registrácií.
Záruka originality
Záruka originality
Nakupujeme priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov.

Podrobný popis

Nôž z damaškovej ocele Bestech Supernova BT2111E

Zatvárací nôž Bestech Supernova BT2111E je prémiový EDC nôž s jedinečným dizajnom. Čepeľ z kvalitnej damaškovej ocele v tvare drop point má dĺžku 7,8 cm. Rukoväť noža nevšedného vzhľadu je vyrobená z titánu. Netypická modrá farba a špeciálny vzor robia z noža netradičný kúsok. Konštrukciou ide o liner lock s pohodlným otváraním typu flipper a čepeľou uloženou na keramických ložiskách. Tvrdosť noža sa pohybuje okolo 58 – 60 HRC. Vreckový nôž je vybavený obojstranným klipom na zavesenie z exkluzívneho materiálu (zirconium timascus).

Nože Bestech Knives

Nože Bestech máme skladom.Nože Bestech Knives sú pomerne novou a rýchlo sa rozvíjajúcou značkou vysoko kvalitných nožov z Číny. Výrobca má s nožmi viac ako 10 ročnú skúsenosť, keďže v minulosti vyrábal nože pre svetovo známe značky ako SOG alebo Gerber. Bestech sa zameriava na originálny dizajn nožov a vysokú kvalitu použitých materiálov. Celý výrobný proces prebieha za použitia moderných CNC strojov, vďaka čomu sú nože Bestech dokonale súmerné a presne zlícované. Základ modelového radu Bestech tvoria zatváracie nože typu frame-lock flipper alebo liner-lock flipper, s čepeľou uloženou na keramických ložiskách. V súčasnosti Bestech ponúka dva modelové rady zatváracích nožov. Rad G10 obsahuje nože z ocele D2, rukoväťou z G10 a poistkou liner-lock. Exkluzívny rad Titanium prináša nože z prémiových ocelí, M390, CPM S35VN, rukoväte z titánu a poistkami frame-lock.

Dodatočné parametre

Kategória: Zatváracie nože
Druh noža: Zatvárací
Kategória dĺžky čepele: 7,00 - 7,99 cm
Druh ocele: Damašková oceľ
Materiál čepele: Damašková oceľ
Materiál rukoväte: Kov
Poistka: Liner Lock
Puzdro: bez puzdra
Celková dĺžka: 18 cm
Dĺžka čepele: 7,8 cm
Dĺžka rukoväte: 10,2 cm
Hrúbka čepele: 3 mm
Hmotnosť: 96 g
Tvrdosť čepele: 58-60 HRC
Tvar čepele: Drop Point
Výbrus: Plochý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nože Bestech máme skladom.Nože Bestech Knives sú pomerne novou a rýchlo sa rozvíjajúcou značkou vysoko kvalitných nožov z Číny. Výrobca má s nožmi viac ako 10 ročnú skúsenosť, keďže doteraz vyrábal nože pre svetovo známe značky ako SOG alebo Gerber. Bestech sa zameriava na originálny dizajn nožov a vysokú kvalitu použitých materiálov. Celý výrobný proces prebieha za použitia moderných CNC strojov, vďaka čomu sú nože Bestech dokonale súmerné a presne zlícované. Základ modelového radu Bestech tvoria zatváracie nože typu frame-lock flipper alebo liner-lock flipper, s čepeľou uloženou na keramických ložiskách.

V súčasnosti Bestech ponúka dva modelové rady zatváracích nožov. Rad G10 obsahuje nože z ocele D2, rukoväťou z G10 a poistkou liner-lock. Exkluzívny rad Titanium prináša nože z prémiových ocelí, M390, CPM S35VN, rukoväte z titánu a poistkami frame-lock.