Bazárový produkt - Walther EFA1 vrecková baterka, 350 lúmenov
Kód: 3.7143-BAZARPodrobný popis
Nové, nepoužívané - nemá odnímateľnú sponu
Walther EFA1 vrecková baterka
Praktická vrecková baterka Walther EFA1 je všestranným spoločníkom pri širokej škále každodenných úloh v interiéri aj exteriéri. Napájanie je možné dvoma spôsobmi – jednou AA batériou alebo 14500 nabíjateľnou Li-ion batériou. Ponúka štyri úrovne jasu (5/30/60/150 lúmenov). Pri použití 14500 nabíjateľnej batérie sa maximálny výkon zvýši na 350 lúmenov.
Spínač na zadnej strane ovláda zapnutie/vypnutie a režim chvíľkového svietenia – baterka bude svietiť len počas držania tlačidla (bez trvalého zapnutia). Štyri úrovne jasu a špeciálny SOS režim sa aktivujú prepínačom na boku. Pamäťová jednotka zaisťuje, že EFA1 sa vždy zapne na úrovni, ktorú ste použili naposledy. Ak kapacita batérie klesne pod 25 %, vždy vás upozorní zvukový signál.
Pre pohodlie je k dispozícii odnímateľná spona z nehrdzavejúcej ocele. Odolné hliníkové telo je tvrdo eloxované a vodotesné podľa IPX8. Súčasťou balenia je nylonové puzdro, šnúrka, 1 AA batéria a náhradné tesnenie.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bazár |
|---|---|
| EAN: | 4000844782632 |
| Hmotnosť: | 106 g |
| Dosvit: | 45 m |
| Farba svetla: | Neutrálna biela (4000-5000 K) |
| Maximálna výdrž: | 2 h |
| Maximálny výkon: | 350 lm |
| Napájanie: | 1x AA Alkaine, 1x AA Ni-MH, 1x 14500 Li-Ion |
| Počet režimov: | 4 |
| Svetelný zdroj: | NVSW319BE |
| Typ batérie: | S 1 batériou |
| Veľkosť batérie: | AA |
| Vodotesnosť: | IPX8 (ponor 2 m) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
