ANV M500 Kamba Desert Storm - limitovaná edícia
Kód: ANVM500-011Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Limitovaná edícia ANV M500 Kamba Desert Storm
Spoľahlivá a nekompromisná dýka M500 Kamba v exkluzívnom prevedení. Limitovaná edícia pripomína 35. výročie Operácie Púštna búrka. ANV vyrobilo na počesť tejto udalosti 198 kusov.
ANV M500 Kamba Desert Storm má obojstranne brúsenú čepeľ s dĺžkou 11,5 cm z nerezovej ocele Elmax tvrdosti 60 HRC. DLC povrchová úprava má jedinečné zlatohnedé prevedenie. Vzhľadom na masívnu hrúbku čepele 6 mm je uhol brúsenia optimalizovaný pre maximálnu prieraznosť a húževnatosť, nie pre rezanie.
Rukoväť z pieskovej (coyote) G10 s agresívnou štruktúrou a vrúbkovaním po obvode zaručí pevný úchop v rukaviciach, aj vo vlhkom prostredí. Rukoväť je zakončená hrotom, ktorý slúži na rozbitie skla či iných materiálov.
Kydexové samosvorné puzdro s MOLLE väzbou umožňuje uchytenie na akýkoľvek typ opasku vo vertikálnej aj horizontálnej polohe, rovnako tak umiestnenie na akúkoľvek bojovú vestu alebo chest rig. Puzdro umožňuje nosiť dýku tak, aby sa dala vybrať aj spodným úchopom. Symetrický tvar noža umožňuje vkladanie do puzdra oboma smermi.
Nože ANV Knives
ACTA NON VERBA KNIVES, skrátene ANV KNIVES, je moderná česká značka nožov, založená v roku 2018. Nože ANV sa vyznačujú vysokou kvalitou, presnosťou výroby, úžitkovými vlastnosťami a skvelým dizajnom. Nože ACTA NON VERBA sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré majú pôvod výhradne v Európe a Severnej Amerike. Nože sú vyrábané v Českej republike. Acta non verba je staré latinské príslovie, ktoré doslovne znamená "činy, nie slová".
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Druh noža: | S pevnou čepeľou |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | Elmax |
| Materiál rukoväte: | G10 |
| Farba rukoväte: | Hnedá |
| Puzdro: | Plastové |
| Celková dĺžka: | 26,5 cm |
| Dĺžka čepele: | 11,5 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 15 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 6 mm |
| Hmotnosť: | 222 g |
| Tvrdosť čepele: | 60 HRC |
| Tvar čepele: | Dagger |
| Povrchová úprava čepele: | DLC |
| Výbrus: | Plochý |
| Krajina pôvodu: | Česká republika |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
ACTA NON VERBA KNIVES, skrátene ANV KNIVES, je moderná česká značka nožov, založená v roku 2018. Nože ANV sa vyznačujú vysokou kvalitou, presnosťou výroby, úžitkovými vlastnosťami a skvelým dizajnom. Nože ACTA NON VERBA sú vyrobené v Českej republike z prvotriednych materiálov. Acta non verba je staré latinské príslovie, ktoré doslovne znamená "činy, nie slová".
