Nôž Walther La Chasse Boar Hunter
Kód: 5.0805Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Poľovnícky nôž Walhter La Chasse Boar Hunter
Veľký poľovnícky nôž, ktorý sa tradične využíval pri love diviakov. Čepeľ je dlhá až 24 cm a je nabrúsená z oboch strán. Vyrobená je z osvedčenej nerezovej ocele 440C. Na čepeli je vygravírovaný starý lovecký pozdrav Waidmannsheil (v preklade "Dobrý lov") a obrázok jeleňa. Rukoväť z dreva Pakkawood s výraznou záštitou, ktorá bráni skĺznutiu ruky na ostrie noža. Kvalitné kožené puzdro.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poľovnícke nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844737311 |
| Druh noža: | S pevnou čepeľou |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukoväte: | Drevo |
| Farba rukoväte: | Drevo |
| Puzdro: | Kožené |
| Celková dĺžka: | 37,7 cm |
| Dĺžka čepele: | 24 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 20,00 - 24,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3,8 mm |
| Tvrdosť čepele: | 57-59 HRC |
| Tvar čepele: | Spear Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Dutý |
Výpis hodnotení
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
