Brúsna Sada Ganzo Profesionálna So 4 Kameňmi

Kód: GTPS
€49 €40,83 bez DPH
Dočasne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Profesionálna brúsna sada od spoločnosti Ganzo, ktorá je vyrobená z kovu, čo zabezpečuje jej pevnosť a stabilitu. Je vhodná na brúsenie rôznych typov nožov, nožníc a ďalších nástrojov. Sadu možno ľahko uchytiť na ľubovoľný hladký povrch. Umožňuje jednoduché nastavenie uhlov brúsenia. Obsahuje 4 brúsne kamene zrnitosti 120, 320, 600 a 1500, ktoré sú vymeniteľné. 

Prosím berte do úvahy, že priložené kamene sú krehké, na základe toho je bežným javom že rohy kameňov môžu byť niekedy mierne zaoblené, prípadne inak nedokonalé, čo ale absolútne nemá vplyv na vlastnosti kameňov a schopnosť využitia ich brúsnej plochy pri brúsení noža.

Detailné informácie

Rýchla doprava
Rýchla doprava
Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní.
Vernostné zľavy až do 10%
Vernostné zľavy až do 10%
Pre registrovaných zákazníkov. Okamžitá zľava 2% po registrácií.
Záruka originality
Záruka originality
Nakupujeme priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov.

Podrobný popis

Brúsna sada od spoločnosti Ganzo, ktorá je vyrobená z kovu, čo zabezpečuje jej pevnosť a stabilitu. Je vhodná na brúsenie rôznych typov nožov, nožníc a ďalších nástrojov. Sadu možno ľahko uchytiť na ľubovoľný hladký povrch. Umožňuje jednoduché nastavenie uhlov brúsenia. Obsahuje 4 brúsne kamene zrnitosti 120, 320, 600 a 1500, ktoré sú vymeniteľné, taktiež čistiacu handričku a čierne textilné puzdro.

Prosím berte do úvahy, že priložené kamene sú krehké, na základe toho je bežným javom že rohy kameňov môžu byť niekedy mierne zaoblené, prípadne inak nedokonalé, čo ale absolútne nemá vplyv na vlastnosti kameňov a schopnosť využitia ich brúsnej plochy pri brúsení noža.

Návod na použitie: kliknite sem

5
8x
4
4x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
3
MD Avatar autora | 29.1.2024
Ako zaklad na prestavbu je to super vec, avsak samotna vec nespla ocakavania, potrebny upgrade
4
PT Avatar autora | 18.2.2023
Obchod je dobrý , seriózne jednanie . Brusny system GANZO je problém v uchytení noža , ako aj treba demontovať nôž a tak ho otočiť . Veľmi nepraktické ...., cena je dobra ....
4
GK Avatar autora | 8.2.2023
Bolo by fajn, ak by bola možnosť nastaviť uhol podľa nejakejrysky na koľkej tyčke
4
MM Avatar autora | 8.8.2022
Bolo by fajn, ak by sa dal viditeľne nastaviť uhol brúsenia a na stabilitu zariadenia sa pridali gumové prísavky základne.
5
JK Avatar autora | 14.3.2022
Super nástroj na ostrenie nožov.
5
FC Avatar autora | 14.1.2022
Stabilná konštrukcia nič nelingá. Pre domáce použitie super vec! Dá sa vylepšiť podľa návodov na nete, ale aj bez toho som spokojný. Jediné čo chýba tak nejeká riska na tyčke pre vyšku kvôli uhlom.
5
L Avatar autora | 13.3.2021
Súhlasím s hodnotením od Mareka (1.102020). S trochou úprav a tuningu je to fajn nástroj na brúsenie pre detailistov a ľudí ktorým nevadí kôli dobrému výsledku obetovať nejaký čas a námahu. Brúsenie jedného noža trvá 15 - 20 min, ale výsledok stojí za to... krásna rovnomerná fazetka a pri troche praxe je nôž krásne ostrý. Ak niekto chce mať nôž nabrúsený hlavne rýchlo, tak si vyberte niečo iné.
4
ŠV Avatar autora | 4.2.2021
Velmi ťažko sa dá dosiahnuť 15° uhol. A návod by mal byť v slovenčine. Inak v poriadku. Štefan
5
M Avatar autora | 1.10.2020
Trošku som mal problém to poskladať podľa priloženého návodu. jeden bol dokonca v ruštine :) .Nakoniec som pohľadal návod na nete, je tam toho dosť aj ako to vytuningovať. Čo sa týka ceny a kvality, tak som z ponuky predajcu zvolil túto variantu. Stojan doporučujem priskrutkovať na nejakú pracovnú dosku, lepšie sa potom pracuje pri upínaní a brúsení noža. Návodov ako postupovať je na nete dosť. Problém som mal pri brúsení s posledným kameňom zrnitosti 1500 (biely), aj keď sa mi nôž už zdal dostatočne ostrý, s posledným kameňom som ho stále otupil. Kamene treba počas brúsenia očistiť od obrusenej ocele z noža ktorý sa usadí v kameni, ten potom prestane brúsiť. Najlepšie mi to šlo hubkou na riad, pod tečúcou vodou. Nakoniec sa mi podarilo nabrúsiť asi 15 nožov a niekoľko nožníc. Nožnice sa v tom brúsia veľmi dobre. Dôležite je po každom finálnom naostreni noža doleštiť nôž na pláte kože. Až potom som dosiahol želanú ostrosť. Chýba mi tam ešte jeden kameň o zrnitosti aspoň 2500 - 3000. Ešte jedna dobrá rada, napíšte si na druhú stranu brúsnych kameňov zrnitosť, ona je síce vytlačená na brúsnej strane ale tá sa počas brúsenia zmaže. Inak celú brúsnu sadu hodnotím kladne.
5
Avatar autora | 24.12.2019
Doručené podľa dohody, Brúska splňuje moje požiadavky, len bolo treba vyskúšať ako sa s ním pracuje. Spokojný so všetkým.
5
R Avatar autora | 24.12.2019
Zmontovany bol do minúty. Odhadom nastavený uhol a už som brúsil. Pomohla by nejaká mierka na tyčke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Moderný čínsky výrobca nožov a brúsnych sád s približne 20 ročnou tradíciou. Nože Ganzo ponúkajú takmer neprekonateľný pomer kvalita / cena. Kvalita spracovania aj použitých materiálov je u tejto čínskej značky na vysokej úrovni.

Okrem nožov nájdete v portfóliu tohoto výrobcu aj brúsne sady a náraďové nože (multi-tool).