Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2699 hodnotení
5
2650x
4
39x
3
1x
2
2x
1
7x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

JP Avatar autora Jozef Pavuk Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.12.2021
Som veľmi spokojný s vybavením mojej objednávky. Dodanie bolo expresné. Ďakujem.
J Avatar autora Juro Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.12.2021
Rýchle dodanie tovaru, poriadne zabalené.
Ľ Avatar autora Ľubomír Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.12.2021
Rýchle dodanie,tovar v poriadku.
J Avatar autora Ján Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.12.2021
Spoľahlivosť, ochota = spokojnosť
D Avatar autora Dušan Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.12.2021
Veľká spokojnosť a rýchle dodanie tovaru. Zakúpený tovar bol dodaný v perfektnom stave .
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.12.2021
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.12.2021
H Avatar autora home Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.12.2021
M Avatar autora Martin Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.12.2021
M Avatar autora Michaela Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.12.2021
Rýchla reakcia obchodu, rýchla expedícia tovaru v predvianočnom období, kvalitné zabalenie zásielky bez poškodení. Odporúčam!
D Avatar autora David Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.12.2021
Spokojnosť veľká
P Avatar autora Peter Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.12.2021
Vysoká spokojnosť. Rýchle odoslanie aj doprava, dobrá komunikácia, kvalitné nože, všetko ako má byť.
B Avatar autora Borislav Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.12.2021
Super rychlost...velmi som spokojny
B Avatar autora Benedikt Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.12.2021
Super expres doručenie.
BK Avatar autora Branislav Kičin Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.12.2021
Super. A rýchlo. Max spokojnosť.
JS Avatar autora Juraj Strakoš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.12.2021
Som veľmi spokojný, rýchle vybavenie aj doručenie, všetko vždy kvalitne zabalené, široký výber, vrelo doporučujem.
MM Avatar autora Matej Múka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.11.2021
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.11.2021
Som velmi spokojný , objednanie bolo rýchle a doručenie expresné .
JV Avatar autora Jozef Václavík Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.11.2021
Som spokojný.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.11.2021

Ovládacie prvky výpisu

2703 položiek celkom