Nôž Smith & Wesson Extreme Ops CK33 Karambit
Kód: SWCK33Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Karambit Smith & Wesson Extreme Ops CK33
Pripravte sa zažiť vrchol taktickej dokonalosti s nožom Smith & Wesson Extreme Ops Karambit CK33. Tento výnimočný nástroj je stelesnením sily, všestrannosti a výkonu. Extreme Ops CK33 je zatvárací karambit, ktorý disponuje liner lock poistkou. Otváranie pomocou palcového kolíka (thumb stud). S pôsobivou celkovou dĺžkou 20 cm a hmotnosťou 171 g, tento karambit ponúka dobrú manévrovateľnosť a kontrolu, vďaka čomu je ideálnym spoločníkom pre každú situáciu. Čepeľ s priemerom 7,6 cm a hrúbkou 2,8 mm, odborne kovaná z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 7Cr17MoV, zaisťuje výbornú ostrosť a odolnosť. Rukoväť je vyrobená z materiálu G10. Je ergonomického tvaru, ktorý zabezpečí pohodlný a pevný úchop.
Nože Smith & Wesson
Spoločnosť Smith & Wesson je známa americká značka s dlhou tradíciou výroby kvalitného vybavenia. Od svojho založenia v roku 1852 si vybudovala silné meno v oblasti precízneho spracovania a spoľahlivosti. Postupne rozšírila svoje portfólio aj o praktické outdoorové a taktické vybavenie, ako sú nože, sekery či baterky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Karambity |
|---|---|
| EAN: | 028634010486 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 7Cr17MoV |
| Materiál rukoväte: | G10 |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Poistka: | Liner Lock |
| Celková dĺžka: | 20 cm |
| Dĺžka čepele: | 7,6 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 12,5 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 2,8 mm |
| Hmotnosť: | 171 g |
| Povrchová úprava čepele: | Bead blast |
| Výbrus: | Dutý |
| Spôsob otvárania: | Kolík na palec |
| Krajina pôvodu: | Čína |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Spoločnosť Smith & Wesson je známa americká značka s dlhou tradíciou výroby kvalitného vybavenia. Od svojho založenia v roku 1852 si vybudovala silné meno v oblasti precízneho spracovania a spoľahlivosti. Postupne rozšírila svoje portfólio aj o praktické outdoorové a taktické vybavenie, ako sú nože, sekery či baterky.
