Nôž Walther MTK
Kód: 5.0718Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Multifunkčné náradie Walhter MTK
Multifunkčný nôž - multitool, ktorý v sebe spája nôž a niekoľko nástrojov. Čepeľ z nerezovej ocele 440C s dutým výbrusom má dĺžku 8 cm a čiernu povrchovú úpravu. Čepeľ je čiastočne zúbkovaná čo je vhodné pre rezanie šnúr, popruhov a pásov. Čepeľ zabezpečuje poistka liner lock. Rukoväť z pevného FRN plastu. Obsahuje nasledovné nástroje: kliešte, otvárač na fľaše, otvárač na konzervy, skrutkovač, držiak bitov. Dodáva sa spolu s pevným nylonovým puzdrom a sadou bitov.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multitool náradie |
|---|---|
| EAN: | 4000844426161 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Poistka: | Liner Lock |
| Puzdro: | Nylonové |
| Celková dĺžka: | 19,8 cm |
| Dĺžka čepele: | 8 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 8,00 - 8,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 2,7 mm |
| Hmotnosť noža: | 249 g |
| Tvrdosť čepele: | 57-59 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Dutý |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
