Nôž Walther BWK 7
Kód: 5.0854Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lovecký nôž Walhter BWK7
Veľký zatvárací nôž s drevenou rukoväťou a poistkou liner lock. Walther Blue Wood Knife 7 je skvelý outdoorový a lovecký zatvárací nožík. Čepeľ z nerezovej ocele 440C s titánovou povrchovou úpravou je bezúdržbová a dobre drží ostrie. Rukoväť noža z orechového dreva je ergonomicky tvarovaná a príjemne sa drží. Nôž je vybavený klipom na zavesenie modrej farby, ktorý je reverzibilný (pravá / ľavá). Zároveň je nôž dodávaný s koženým puzdrom s možnosťou zavesenia na opasok.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844772923 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukoväte: | Drevo |
| Farba rukoväte: | Drevo |
| Poistka: | Liner Lock |
| Puzdro: | Kožené |
| Celková dĺžka: | 23,7 cm |
| Dĺžka čepele: | 10,4 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3,7 mm |
| Hmotnosť noža: | 185 g |
| Tvrdosť čepele: | 57-59 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Gray |
| Výbrus: | Plochý |
| Spôsob otvárania: | Drážka na necht |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
