Nôž Walther Classic Drop 1
Kód: 5.2053Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vreckový nôž Walhter Classic Drop 1
Klasický zatvárací nôž s čepeľou tvaru drop point, vhodný ako nôž do prírody, na turistiku alebo ako zatvárací lovecký nôž. Čepeľ z nerezovej ocele 440C s plochým výbrusom má dĺžku 9,5 cm. Vďaka jej tvaru má veľmi dobré rezné vlastnosti, ktoré oceníte napríklad pri krájaní potravín. Rukoväť z nerezovej ocele doplnená o črienky z elegantného orechového dreva. Nôž je vybavený poistkou back lock, ktorá je pevná a spoľahlivá. Nôž sa otvára pomocou drážky na necht.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844767844 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukoväte: | Drevo |
| Farba rukoväte: | Drevo, Šedá |
| Poistka: | Backlock |
| Puzdro: | Kožené |
| Celková dĺžka: | 22,5 cm |
| Dĺžka čepele: | 9,5 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 2,7 mm |
| Hmotnosť noža: | 168 g |
| Hmotnosť puzdra: | 50 g |
| Tvrdosť čepele: | 57-59 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
| Spôsob otvárania: | Drážka na necht |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
