Joker

joker

 

Nože Joker sú vyrábané v španielskom meste Albacete, centre presláveného nožiarskeho regiónu. Spoločnosť vznikla v roku 1987 a pri výrobe nožov používa moderné výrobné technológie. Nože Joker sú vyrobené prevažne zo španielskej molybdén-vanádiovej ocele, novšie modely aj z Sandvik 12C27. Za povšimnutie stojí séria jednoduchých zatváracích nožov Joker Carbono z uhlíkovej ocele.

12
40 11240

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

   
 • noz joker carbono na 74 1 min Kód: NA74
  Skladom 2 ks

  Jednoduchý menší zatvárací nôž Joker Carbono NA74 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z býčieho rohu.


  €26,90
     
  Výrobca: Joker
 • noz joker carbono na 75 1 min Kód: NA75
  Skladom 2 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž Joker Carbono NA75 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z býčieho rohu.


  €29,50
     
  Výrobca: Joker
 • Nôž Joker Carbono NB74 Kód: NB74
  Skladom 3 ks

  Jednoduchý menší zatvárací nôž Joker Carbono NB74 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z exotického dreva bubinga.


  €17,40
     
  Výrobca: Joker
 •  
 • Nôž Joker Carbono NB75 Kód: NB75
  Skladom 3 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž Joker Carbono NB75 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z exotického dreva bubinga.


  €19,30
     
  Výrobca: Joker
 • noz joker carbono nb 76 1 min Kód: NB76
  Skladom 1 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž Joker Carbono NB76 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z exotického dreva bubinga.


  €21,30
     
  Výrobca: Joker
 • noz joker carbono nh74 1 Kód: NH74
  Skladom 2 ks

  Jednoduchý menší zatvárací nôž Joker Carbono NH74 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z brezového dreva.


  €17,70
     
  Výrobca: Joker
 •  
 • Nôž Joker Carbono NH75 Kód: NH75
  Skladom > 3 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž od španielskeho výrobcu Joker. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z brezového dreva.


  €19,30
     
  Výrobca: Joker
 • noz joker carbono nh76 1 Kód: NH76
  Skladom 3 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž Joker Carbono NH76 od španielskeho výrobcu Joker. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z brezového dreva.


  €21,30
     
  Výrobca: Joker
 • noz joker carbono no74 1 Kód: NO74
  Skladom > 3 ks

  Jednoduchý menší zatvárací nôž Joker Carbono NO74 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z olivového dreva.


  €18,40
     
  Výrobca: Joker
 •  
 • noz joker carbono no75 1 Kód: NO75
  Skladom 3 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž Joker Carbono NO75 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z olivového dreva.


  €20,40
     
  Výrobca: Joker
 • Nôž Joker Carbono NO76 Kód: NO76
  Skladom > 3 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž Joker Carbono NO76 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Rukoväť z olivového dreva.


  €22,80
     
  Výrobca: Joker
 • noz joker carbono nv 74 1 Kód: NV74
  Skladom 2 ks

  Jednoduchý menší zatvárací nôž Joker Carbono NV74 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Tmavozelená plastová rukoväť.


  €12,30
     
  Výrobca: Joker
 •  
 • Nôž Joker Carbono NV75 Kód: NV75
  Skladom > 3 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž Joker Carbono NV75 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Tmavozelená plastová rukoväť.


  €13,40
     
  Výrobca: Joker
 • noz joker carbono nv76 1 Kód: NV76
  Skladom 2 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž Joker Carbono NV76 od španielskeho výrobcu. Čepeľ z uhlíkovej ocele dobre drží ostrie a ľahko sa brúsi, avšak je náchylnejšia k hrdzaveniu (nôž treba po použití dôkladne vyčistiť a vysušiť, takisto je vhodné čepeľ občas pretrieť olejom). Tmavozelená plastová rukoväť.


  €14,30
     
  Výrobca: Joker
 • Nôž Joker NA98 Kód: NA98
  Skladom 2 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž od španielskeho výrobcu Joker. Čepeľ z nerezovej ocele Sandvik 12C27. Rukoväť z býčieho rohu. Nôž je vybavený poistkou typu backlock.


  €39,90
     
  Výrobca: Joker
 •  
 • Nôž Joker NO98 Kód: NO98
  Skladom 3 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž od španielskeho výrobcu Joker. Čepeľ z nerezovej ocele Sandvik 12C27. Rukoväť z olivového dreva. Nôž je vybavený poistkou typu backlock.


  €36,50
     
  Výrobca: Joker
 • Nôž Joker NO99 Kód: NO99
  Skladom 2 ks

  Jednoduchý zatvárací nôž od španielskeho výrobcu Joker. Čepeľ z nerezovej ocele Sandvik 12C27. Rukoväť z olivového dreva. Nôž je vybavený poistkou typu backlock.


  €34,90
     
  Výrobca: Joker

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom