Manly

 

manly

Nože Manly sú vyrábané v Bulharskom hlavnom meste Sofia. Manly je moderným výrobcom nožov a používa veľmi kvalitné materiály - ocele D2 a CPM154, rukoväte z G10, prípadne dreva či parohu. Nože Manly sú precízne spracované, majú symetrický výbrus a už od výroby sú veľmi ostré.

V súčasnosti Manly ponúka tri modelové rady nožov - zatváracie nože Manly Comrade s moderným dizajnom, tradíčné zatváracie nože série Manly, a pevné full-tang nože Manly Partiot s kydexovým puzdrom. Pri nožoch vyrobených z ocele D2 nájdete na čepeli označenie 1.2379 - jedná sa naozaj o oceľ D2, avšak označenú podľa nemeckej špecifikácie (názov D2 je podľa špecifikácie používanej v USA).

47
107 147107

Stránka 1 z 2 - 31 položiek celkom

   
 • noz manly peak one hand black D2 1 Kód: PEAK-OH-B-D2
  Na dotaz

  Manly Peak je zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Čepeľ dĺžky 9,4 cm z vysoko kvalitnej nástrojovej ocele D2. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v čiernom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie a poistkou typu backlock. Verzia s jednoručným otváraním.


  €49,90
  Výrobca: Manly
 • noz manly peak two hand black D2 1 Kód: PEAK-TH-B-D2
  Na dotaz

  Manly Peak je zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Čepeľ dĺžky 9,4 cm z vysoko kvalitnej nástrojovej ocele D2. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v čiernom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie a poistkou typu backlock. Verzia s obojručným otváraním.


  €49,90
  Výrobca: Manly
 • noz manly peak one hand desert camo D2 1 Kód: PEAK-OH-DC-D2
  Na dotaz

  Manly Peak je zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Čepeľ dĺžky 9,4 cm z vysoko kvalitnej nástrojovej ocele D2. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v camo prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie a poistkou typu backlock. Verzia s jednoručným otváraním.


  €49,90
  Výrobca: Manly
 •  
 • noz manly peak two hand desert camo D2 1 Kód: PEAK-TH-DC-D2
  Skladom 1 ks

  Manly Peak je zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Čepeľ dĺžky 9,4 cm z vysoko kvalitnej nástrojovej ocele D2. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v camo prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie a poistkou typu backlock. Verzia s obojručným otváraním.


  €49,90
     
  Výrobca: Manly
 • noz manly peak one hand orange D2 1 Kód: PEAK-OH-O-D2
  Na dotaz

  Manly Peak je zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Čepeľ dĺžky 9,4 cm z vysoko kvalitnej nástrojovej ocele D2. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v oranžovom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie a poistkou typu backlock. Verzia s jednoručným otváraním.


  €49,90
  Výrobca: Manly
 • noz manly peak two hand orange D2 1 Kód: PEAK-TH-O-D2
  Skladom 1 ks

  Manly Peak je zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Čepeľ dĺžky 9,4 cm z vysoko kvalitnej nástrojovej ocele D2. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v oranžovom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie a poistkou typu backlock. Verzia s obojručným otváraním.


  €49,90
     
  Výrobca: Manly
 •  
 • noz manly 001 desert ironwood D2 1 Kód: DESERT IRONWOOD 001
  Na dotaz

  Gentlemanský zatvárací nôž od bulharského výrobcu Manly, vyrobený z kvalitných materiálov. Dokonale sa hodí napríklad do kancelárie alebo vrecka obleku. Nie je to však nôž iba na okrasu, hravo zvládne všetky bežné úlohy. Elegantný vzhľad mu dodáva rukoväť z exotického dreva desert ironwood. Čepeľ je vyrobená z uhlíkovej ocele D2 tvrdosti 59 - 61 HRC.


  €87,80
  Výrobca: Manly
 • noz manly 002 deer horn paroh D2 1 Kód: DEER HORN 002
  Skladom 2 ks

  Gentlemanský zatvárací nôž od bulharského výrobcu Manly, vyrobený z kvalitných materiálov. Dokonale sa hodí napríklad do kancelárie alebo vrecka obleku. Nie je to však nôž iba na okrasu, hravo zvládne všetky bežné úlohy. Elegantný vzhľad mu dodáva rukoväť z jelenieho parohu. Čepeľ je vyrobená z uhlíkovej ocele D2 tvrdosti 59 - 61 HRC.


  €87,80
     
  Výrobca: Manly
 • noz manly 002 buffallo horn rohovina D2 1 Kód: BUFFALO HORN 003
  Na dotaz

  Gentlemanský zatvárací nôž od bulharského výrobcu Manly, vyrobený z kvalitných materiálov. Dokonale sa hodí napríklad do kancelárie alebo vrecka obleku. Nie je to však nôž iba na okrasu, hravo zvládne všetky bežné úlohy. Elegantný vzhľad mu dodáva rukoväť z byvolieho rohu. Čepeľ je vyrobená z uhlíkovej ocele D2 tvrdosti 59 - 61 HRC.


  €87,80
  Výrobca: Manly
 •  
 • noz manly 001 desert ironwood satin D2 1 Kód: DESERT IRONWOOD 006
  Skladom 1 ks

  Gentlemanský zatvárací nôž od bulharského výrobcu Manly, vyrobený z kvalitných materiálov. Dokonale sa hodí napríklad do kancelárie alebo vrecka obleku. Nie je to však nôž iba na okrasu, hravo zvládne všetky bežné úlohy. Elegantný vzhľad mu dodáva rukoväť z exotického dreva desert ironwood. Matná povrchová úprava kovových častí rukoväte. Čepeľ je vyrobená z uhlíkovej ocele D2 tvrdosti 59 - 61 HRC.


  €87,80
     
  Výrobca: Manly
 • noz manly comrade black 1 Kód: COMRADE-B-CPM
  Skladom 1 ks
  Nôž Manly Comrade je skvelý zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Konštrukcia noža je tzv. slipjoint, čepeľ dĺžky 9 cm z vysoko kvalitnej nerezovej ocele CPM 154. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v čiernom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie na vrecko nohavíc alebo opasok.

  €69
     
  Výrobca: Manly
 • noz manly comrade black 1 Kód: COMRADE-B-D2
  Na dotaz
  Nôž Manly Comrade je skvelý zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Konštrukcia noža je tzv. slipjoint, čepeľ dĺžky 9 cm z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele D2. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v čiernom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie na vrecko nohavíc alebo opasok.

  €48,90
  Výrobca: Manly
 •  
 • noz manly comrade black blue 1 Kód: COMRADE-B/B-CPM
  Skladom 2 ks
  Nôž Manly Comrade je skvelý zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Konštrukcia noža je tzv. slipjoint, čepeľ dĺžky 9 cm z vysoko kvalitnej nerezovej ocele CPM 154. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v modro-čiernom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie na vrecko nohavíc alebo opasok.

  €69
     
  Výrobca: Manly
 • noz manly comrade black blue 1 Kód: COMRADE-B/B-D2
  Skladom 1 ks
  Nôž Manly Comrade je skvelý zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Konštrukcia noža je tzv. slipjoint, čepeľ dĺžky 9 cm z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele D2. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v modro-čiernom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie na vrecko nohavíc alebo opasok.

  €49,90
     
  Výrobca: Manly
 • noz manly comrade black gray 1 Kód: COMRADE-B/G-CPM
  Skladom 2 ks
  Nôž Manly Comrade je skvelý zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Konštrukcia noža je tzv. slipjoint, čepeľ dĺžky 9 cm z vysoko kvalitnej nerezovej ocele CPM 154. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v šedo-čiernom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie na vrecko nohavíc alebo opasok.

  €69
     
  Výrobca: Manly
 •  
 • noz manly comrade black gray 1 Kód: COMRADE-B/G-D2
  Skladom 2 ks
  Nôž Manly Comrade je skvelý zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Konštrukcia noža je tzv. slipjoint, čepeľ dĺžky 9 cm z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele D2. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v jasne šedo-čiernom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie na vrecko nohavíc alebo opasok.

  €49,90
     
  Výrobca: Manly
 • noz manly comrade black orange 1 Kód: COMRADE-B/O-CPM
  Skladom 2 ks
  Nôž Manly Comrade je skvelý zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Konštrukcia noža je tzv. slipjoint, čepeľ dĺžky 9 cm z vysoko kvalitnej nerezovej ocele CPM 154. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v oranžovo-čiernom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie na vrecko nohavíc alebo opasok.

  €69
     
  Výrobca: Manly
 • noz manly comrade black orange 1 Kód: COMRADE-B/O-D2
  Skladom 2 ks
  Nôž Manly Comrade je skvelý zatvárací nôž na každodenné nosenie (EDC). Konštrukcia noža je tzv. slipjoint, čepeľ dĺžky 9 cm z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele D2. Rukoväť z odolného kompozitného materiálu G10 v oranžovo-čiernom prevedení. Nôž je vybavený klipom pre zavesenie na vrecko nohavíc alebo opasok.

  €49,90
     
  Výrobca: Manly
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položiek celkom