Nôž Zero Tolerance 0357BW Assisted Opening Flipper, Liner Lock, G10, CPM-20CV

Kód: ZT-0357BW
Novinka 2020
€195 €162,50 bez DPH
Skladom (1 ks)

Zero Tolerance ZT0357BW je prémiový zatvárací EDC nôž prispôsobený aj na ťažšie úlohy. Čepeľ dĺžky 8,25 cm z exkluzívnej nerezovej ocele CPM 20CV, ktorá dosahuje vysokú tvrdosť (60 - 62 HRC) a odolnosť proti korózii, ale aj húževnatosť a odolnosť voči opotrebeniu. Čepeľ má povrchovú úpravu BlackWash a tvar drop point s plochým výbrusom. Črienky rukoväťe z textúrovanej čiernej G10. Jednoduché otváranie noža pomocou flippra zabezpečuje systém asistovaného otvárania SpeedSafe®. Klip na zavesenie noža je obojstranný (vhodný pre pravákov aj ľavákov). Nôž zabezpečuje poistka liner lock.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zero Tolerance ZT0357BW je prémiový zatvárací EDC nôž prispôsobený aj na ťažšie úlohy. Čepeľ dĺžky 8,25 cm z exkluzívnej nerezovej ocele CPM 20CV, ktorá dosahuje vysokú tvrdosť (60 - 62 HRC) a odolnosť proti korózii, ale aj húževnatosť a odolnosť voči opotrebeniu. Čepeľ má povrchovú úpravu BlackWash a tvar drop point s plochým výbrusom. Črienky rukoväťe z textúrovanej čiernej G10. Jednoduché otváranie noža pomocou flippra zabezpečuje systém asistovaného otvárania SpeedSafe®. Klip na zavesenie noža je obojstranný (vhodný pre pravákov aj ľavákov). Nôž zabezpečuje poistka liner lock. Nôž je vyrobený v USA.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nože na bežné použitie - EDC
Druh noža: Zatvárací
Druh ocele: Nerezová oceľ
Materiál čepele: CPM-20CV
Materiál rukoväte: G10
Poistka: Liner Lock
Puzdro: bez puzdra
Celková dĺžka: 19,4 cm
Dĺžka čepele: 8,25 cm
Dĺžka rukoväte: 11,2 cm
Hrúbka čepele: 3,1 mm
Hmotnosť: 122 g
Tvar čepele: Drop Point
Povrchová úprava čepele: Stonewash - black
Výbrus: Plochý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nože Zero Tolerance sa prvýkrát objavili v roku 2006, keď ZT prinieslo na trh nože, ktoré boli určené pre profesionálov v oblasti armády a silových zložiek, ako aj hasičov alebo záchranárov. Dnes nože Zero Tolerance zahŕňajú celý rad univerzálnych a prémiových nožov. Od väčších a ťažších outdoorových nožov po tenšie a ľahšie nože pre každodenné nosenie, ktoré sú skonštruované podľa najvyšších štandardov. Nože ZT vždy poskytujú svojim majiteľom špičkovú kvalitu.

Zero Tolerance nože sa vyrábajú z prvotriednych materiálov, ako sú ocele CPM 20CV, S30V alebo S35VN a rukoväte z G10, titánu a uhlíkového vlákna. Výrobca venuje pozornosť detailom, aby bolo zaistené, že každá časť noža ZT je vyrobená starostlivo a presne do najmenších detailov. Každý nôž Zero Tolerance je vyrobený v Tualatine v štáte Oregon v USA, kde ročne vyrobia viac ako milión nožov Zero Tolerance.