Extrema Ratio Folgore Verticale - limitovaná edícia
Kód: 04.1000.0202/M3/BLK/BLKSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Survival nôž Extrema Ratio Folgore Verticale
Nôž Extrema Ratio Folgore Verticale je ideálny taktický nôž pre outdoorové a survival aktivity. Vznikol v spolupráci s talianskym 185. výsadkovým plukom Folgore a hrdo nesie aj jeho meno. Folgore Verticale je limitovaná edícia v počte 300 ks.
Čepeľ dĺžky 12,8 cm z ocele Böhler M390 je chemicky potiahnutá vrstvou MIL-C-13924 (čierny oxid). Dosahuje tvrdosť až 61 HRC. Napriek tomu, že nôž pôsobí pomerne mohutne, má hmotnosť iba 164 g.
Rukoväť čiernej farby je z protišmykového termoplastického elastoméru Forprene®, ktorý má vlastnosti podobné gume – vyznačuje sa pružnosťou, mäkkosťou a chemickou odolnosťou. Poskytuje bezpečný úchop aj s mokrými rukami.
Súčasťou balenia je čierne kydexové puzdro s možnosťou zavesenia na opasok a čierny paracord. Puzdro je kompatibilné so systémom MOLLE.
Nože Extrema Ratio
Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Druh noža: | S pevnou čepeľou |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | M390 |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Puzdro: | Plastové |
| Celková dĺžka: | 24,2 cm |
| Dĺžka čepele: | 12,8 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 11,4 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 12,00 - 14,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 4,8 mm |
| Hmotnosť: | 164 g |
| Tvrdosť čepele: | 61 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black Oxide |
| Výbrus: | Plochý |
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Talianska značka Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
