Nôž Extrema Ratio Vipera Black Stone Washed Nitrogen
Kód: 04.1000.0484/NIT/SW/BLKSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Bushcraftový nôž Extrema Ratio Vipera Black Stone Washed Nitrogen
Nôž do lesa a prírody Vipera Black Stone Washed Nitrogen talianskej značky Extrema Ratio je ideálny na outdoorové, survival a bushcraftové aktivity.
Čepeľ dĺžky 11,6 cm z nehrdzavejúcej dusíkovej ocele (Nitrogen) má povrchovú úpravu stonewash. Oceľ a jej konečná úprava sú v tomto prípade ideálnymi spojencami v divokom prostredí a núdzových situáciách. Tvar robustnej čepele (drop point) je vhodný pre prácu v teréne.
Rukoväť čiernej farby je z protišmykového termoplastického elastoméru Forprene®, ktorý má vlastnosti podobné gume – vyznačuje sa pružnosťou, mäkkosťou a chemickou odolnosťou. Poskytuje bezpečný úchop aj s mokrými rukami.
Nôž je vybavený špeciálnym nylonovým (plastovým) puzdrom Aspis, navrhnutým spoločnosťou Extrema Ratio. Puzdro disponuje extrémne rýchlym uvoľnením čepele a systémom Molle.
Nože Extrema Ratio
Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože s pevnou čepeľou |
|---|---|
| EAN: | 2000000041193 |
| Druh noža: | S pevnou čepeľou |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | Nitrogen |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Puzdro: | Plastové |
| Celková dĺžka: | 23,6 cm |
| Dĺžka čepele: | 11,6 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 12 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 4 mm |
| Hmotnosť: | 95 g |
| Tvrdosť čepele: | 60 - 61 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Talianska značka Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
