Nôž Smith & Wesson FDE Boot Knife
Kód: SW1100072Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Taktický nôž Smith & Wesson FDE Boot
Šikovný a ľahko prenosný nôž FDE Boot od Smith & Wesson s fixnou čepeľou váži iba 64 gramov a celkovo meria iba 16 cm. Vďaka týmto parametrom nôž neuberie na pohodlí aj keď ste neustále v pohybe. Ide o takzvaný boot knife - nôž vhodný na nosenie v topánke alebo na topánke. Čepeľ noža je v tvare spear point, s ostrím z jednej strany a plochým výbrusom. Použitým materiálom pre čepeľ je spoľahlivá a cenovo dostupná nerezová oceľ 8Cr13MoV. Rukoväť poskytuje ochranu prstov vďaka chrániču, je vyrobená z plastu potiahnutým gumou pre istejší úchop a rýchle tasenie. Nôž sa dodáva s plastovým puzdrom ktoré ma klip na zavesenie.
Nože Smith & Wesson
Spoločnosť Smith & Wesson je známa americká značka s dlhou tradíciou výroby kvalitného vybavenia. Od svojho založenia v roku 1852 si vybudovala silné meno v oblasti precízneho spracovania a spoľahlivosti. Postupne rozšírila svoje portfólio aj o praktické outdoorové a taktické vybavenie, ako sú nože, sekery či baterky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože s pevnou čepeľou |
|---|---|
| EAN: | 661120076124 |
| Druh noža: | S pevnou čepeľou |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 8Cr13MoV |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Farba rukoväte: | Hnedá |
| Puzdro: | Plastové |
| Celková dĺžka: | 16 cm |
| Dĺžka čepele: | 7,5 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 8,5 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Hmotnosť noža: | 64 g |
| Tvar čepele: | Spear Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black Oxide |
| Výbrus: | Plochý |
| Krajina pôvodu: | Čína |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Spoločnosť Smith & Wesson je známa americká značka s dlhou tradíciou výroby kvalitného vybavenia. Od svojho založenia v roku 1852 si vybudovala silné meno v oblasti precízneho spracovania a spoľahlivosti. Postupne rozšírila svoje portfólio aj o praktické outdoorové a taktické vybavenie, ako sú nože, sekery či baterky.
