Nôž Walther GNK 3
Kód: 5.0877Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Outdoorový nôž Walther GNK 3
Spoľahlivý a mimoriadne odolný nôž Walther GNK 3 s full-tang konštrukciou (čepeľ aj rukoväť sú z jedného kusu ocele). Čepeľ tvaru drop point je vyrobená z nástrojovej ocele D2. Je to kvalitná oceľ s tvrdosťou 60 HRC. Vysoký obsah uhlíka zabezpečuje výborné držanie ostria a skvelú odolnosti voči opotrebeniu.
Črienky rukoväte zo zelenej micarty garantujú pevný úchop aj s mokrými rukami. Na konci rukoväte sa nachádza väčší otvor na šnúru. Kydexové puzdro s univerzálnym adaptérom na opasok zabezpečí ochranu noža a príjemné nosenie.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože s pevnou čepeľou |
|---|---|
| EAN: | 4000844841070 |
| Druh noža: | S pevnou čepeľou |
| Druh ocele: | Nástrojová oceľ |
| Materiál čepele: | D2 |
| Materiál rukoväte: | Micarta |
| Farba rukoväte: | Zelená |
| Puzdro: | Plastové |
| Celková dĺžka: | 19,2 cm |
| Dĺžka čepele: | 8,4 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 8,00 - 8,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 4 mm |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
