Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez zdržania. Z dôvodu momentálnej situácie však odporúčame na doručenie Vašich objednávok využiť Kuriéra GLS, alebo Slovenskú poštu. Výdajné miesta Zásielkovne, by mali byť taktiež dostupné, ale nevieme to zaručiť pri každej jednej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Nôž Joker Puukko CL127 Curly Birch, Sandvik 14C28N

Kód: CL127
Novinka 2019
Značka: Joker
€84 €70 bez DPH
Momentálne vypredané - objednáme pre Vás
Položka bola vypredaná…

Joker Puukko je inšpirovaný škandinávskymi nožmi. Je to stredne veľký, univerzálny nôž do lesa, ktorý zvládne všetky potrebné činnosti. Ako je zvykom pri severských nožoch, všetko je prispôsobené maximálnej funkčnosti. Čepeľ zo švédskej nerezovej ocele Sandvik 14C28N, s matnou povrchovou úpravou má dĺžku 10 cm a škandinávsky výbrus. Rukoväť vyrobená z dreva kučeravej brezy. Nôž sa dodáva s kvalitným koženým puzdrom s možnosťou vysokého aj nízkeho zavesenia na opasok. Nôž je vhodný pre použitie s kresadlom. Pod dizajn noža sa podpísal J. Sabater.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dodatočné parametre

Kategória: Outdoorové nože
Druh ocele: Nerezová oceľ
Materiál čepele: Sandvik 14C28N
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: Kožené
Dĺžka čepele: 10 cm
Hrúbka čepele: 3,2 mm
Hmotnosť noža: 125 g
Tvrdosť čepele: 58-59 HRC
Tvar čepele: Straight Back
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

jokerNože Joker sú vyrábané v španielskom meste Albacete, centre presláveného nožiarskeho regiónu. Spoločnosť vznikla v roku 1987 a pri výrobe nožov používa moderné výrobné technológie. V súčasnosti sa Joker zameriava na modernizáciu svojich modelov a používa kvalitné ocele Sandvik (12C27, 14C28N) alebo Böhler (N695, K720). Za povšimnutie stojí aj séria jednoduchých zatváracích nožov Joker Carbono z uhlíkovej ocele.