Nôž Victorinox Ranger Wood 55

Kód: VX0.9561.63
€103 €85,83 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

Elegantný zatvárací nôž Victorinox Ranger Wood 55 je nielen užitočný, ale aj krásny kus noža. Vďačí za to predovšetkým črienkam rukoväte z orecha, ktoré mu dodávajú nádych luxusu. Ide o veľký nôž, veľkosť je 130 mm a váha 163 g. Skvelý darček pre každého poľovníka.

Detailné informácie

Rýchla doprava
Rýchla doprava
Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní.
Vernostné zľavy až do 10%
Vernostné zľavy až do 10%
Pre registrovaných zákazníkov. Okamžitá zľava 2% po registrácií.
Záruka originality
Záruka originality
Nakupujeme priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov.

Podrobný popis

Elegantný zatvárací nôž Victorinox Ranger Wood 55 je nielen užitočný, ale aj krásny kus noža. Vďačí za to predovšetkým črienkam rukoväte z orecha, ktoré mu dodávajú nádych luxusu. Ide o veľký nôž, veľkosť je 130 mm a váha 163 g. Skvelý darček pre každého poľovníka alebo turistu. Obsahuje 10 funkcií:

  1. veľká uzatváracia čepeľ,
  2. otvárak na konzervy s
  3. - malým skrutkovačom (aj na krížové skrutky),
  4. otvárak na fľaše so
  5. - skrutkovačom, blokovateľným
  6. - odstraňovačom izolácie drôtov,
  7. pílka na drevo,
  8. dierovač, výstružník,
  9. vývrtka,
  10. nerezový krúžok na kľúče

Nože Victorinox

Nože VictorinoxFirma Victorinox bola založená v roku 1884 vo Švajčiarsku. Postupom času sa nože Victorinox stali svetoznámymi vďaka svojej kvalite a vysokej funkčnosti. Švajčiarsky nôž (Swiss Army Knife) je synonymom kvality a patrí medzi najpredávanejšie typy nožov na svete. Victorinox vyrába švajčiarsky nožík vo viacerých veľkostiach, medzi najpopulárnejšie patria 58 mm, 84 mm, 91 mm, 111 mm a 130 mm. Švajčiarske nože Victorinox sú vyrobené z nerezovej ocele kalenej na tvrdosť 56 HRC. Nástroje ako pílky na drevo, nožničky a pilníky na nechty, majú tvrdosť 53 HRC, skrutkovače, otvárače konzerv a šidlá 52 HRC, vývrtky 49 HRC.

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné (švajčiarske) nože
Druh noža: Zatvárací
Druh ocele: Nerezová oceľ
Materiál čepele: X55CrMo14 (1.4110)
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: bez puzdra
Celková dĺžka: 13 cm
Hmotnosť: 163 g
Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nože VictorinoxHistória firmy Victorinox sa začala písať v roku 1884 vo Švajčiarsku. Postupom času sa nože Victorinox stali svetoznámymi vďaka svojej kvalite a vysokej funkčnosti. Švajčiarsky nôž (Swiss Army Knife) je synonymom kvality a patrí medzi najpredávanejšie typy nožov na svete. Victorinox vyrába švajčiarsky nožík vo viacerých veľkostiach, medzi najpopulárnejšie patria 58 mm, 84 mm, 91 mm, 111 mm a 130 mm. Švajčiarske nože Victorinox sú vyrobené z nerezovej ocele kalenej na tvrdosť 56 HRC. Pílky na drevo, nožničky a pilníky na nechty, majú tvrdosť 53 HRC, skrutkovače, otvárače konzerv a šidlá 52 HRC, vývrtky 49 HRC.