Nôž Walther BTTK
Kód: 5.0716Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vreckový taktický nôž Walther BTTK
Zatvárací nôž Walther BTTK s čiastočne zúbkovanou čepeľou z nerezovej ocele 440C využijete najmä v naliehavých situáciách. Na čepeľ v tvare tanto s dĺžkou 9,8 cm bola použitá čierna povrchová úprava. Nôž je vybavený poistkou liner lock, rozbíjačom skla a klipom na zavesenie. Rukoväť z hliníku je extrémne odolná a pohodlne sa drží. Súčasťou balenia je puzdro.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844426147 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Poistka: | Liner Lock |
| Puzdro: | Plastové |
| Celková dĺžka: | 23,5 cm |
| Dĺžka čepele: | 9,8 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3,3 mm |
| Hmotnosť: | 164 g |
| Tvar čepele: | Tanto |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Plochý |
| Spôsob otvárania: | Flipper, Kolík na palec |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
