Nôž Walther Micro PPQ
Kód: 5.0769Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vreckový nôž Walther Micro PPQ
Zatvárací nôž Walther Micro PPQ v menšom prevedení je skvelým doplnkom pre každú jednu kľúčenku. Skvele poslúži na cestách, keď pri sebe nemáte žiadnu výbavu nožov alebo ako účinný prostriedok sebaobrany.
Matná čepeľ z nerezovej ocele 440C s dutým výbrusom s kratšou dĺžkou 4,7 cm. Zadná časť čepele je zúbkovaná pre lepšie položenie palca. Rukoväť s drsnejším povrchom je navrhnutá tak, aby zabezpečila protišmykový efekt. Vďaka poistke liner lock sa nemusíte obávať neželaného otvorenia noža a prípadného poranenia. Blokovací mechanizmus je zabudovaný v rukoväti noža. Otváranie palcom je veľmi jednoduché, stačí posunutím mechanizmu do strany uvoľniť čepeľ.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844594815 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Poistka: | Liner Lock |
| Celková dĺžka: | 11 cm |
| Dĺžka čepele: | 4,8 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | do 5 cm |
| Hrúbka čepele: | 2,4 mm |
| Šírka čepele: | 1,3 cm |
| Hmotnosť noža: | 27 g |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Dutý |
| Spôsob otvárania: | Drážka na necht |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
