Nôž Walther STK Silver Tac
Kód: 5.0717Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Taktický nôž Walther STK Silver Tac
Taktický zatvárací nôž s asistovaným otváraním pomocou pružiny. Čepeľ z nerezovej ocele 440C s dutým výbrusom má dĺžku 7,8 cm. Jednoducho sa otvára jednou rukou, pomocou kolíčka na čepeli. Kovová rukoväť z anodizovaného hliníku je extrémne odolná a pohodlne sa drží. Nôž je vybavený poistkou liner lock, rozbíjačom skla a klipom na zavesenie. Dodáva sa spolu s nylonovým puzdrom, ktoré si môžete zavesiť na opasok.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844426154 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Poistka: | Liner Lock |
| Puzdro: | Nylonové |
| Celková dĺžka: | 19,2 cm |
| Dĺžka čepele: | 7,8 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3,2 mm |
| Hmotnosť noža: | 171 g |
| Hmotnosť puzdra: | 46 g |
| Tvrdosť čepele: | 57-59 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Gray |
| Výbrus: | Dutý |
| Spôsob otvárania: | Flipper, Kolík na palec |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
