We Knife Dracarys Gray Titanium WE25061B-1 - limitovaná edícia
Kód: WE25061B-1Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vreckový nôž Civivi Dracarys – limitovaná edícia
Špeciálna edícia pri príležitosti 12. výročia od výroby prvého noža pod značkou We Knife. Celosvetovo je dostupných iba 199 kusov noža We Knife Dracarys WE25061B-1. Každý nôž má jedinečné poradové číslo a podpísaný certifikát.
Vreckový nôž Civivi Dracarys má čepeľ dĺžky 9,1 cm z prémiovej nerezovej ocele M390 a stonewash povrchovú úpravu. Dosahuje tvrdosť 59 – 61 HRC.
Nôž je na pohľad výnimočný svojou rukoväťou. Titán 6AL4V má povrchovú úpravu so vzorom sivých dračích šupín. Čepeľ je uložená na keramických ložiskách. Otváranie pomocou kolíka na palec (thumb stud) alebo flippera. Uzamknutie noža pomocou poistky frame lock. Vreckový klip pre pravákov z titánu so sivou povrchovou úpravou.
Nože We Knife
Spoločnosť We Knife vznikla v roku 2000 za účelom poskytovať OEM produkty významným menám v nožiarskom priemysle. Následne sa stal zo spoločnosti jeden z popredných čínskych výrobcov vysokokvalitných nožov a nástrojov. Každý jeden nôž je vyrobený z prvotriednych materiálov a najmodernejších výrobných technológií. Nože We Knife získali množstvo ocenení na medzinárodných výstavách nožov po celom svete.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| EAN: | 724065717672 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | M390 |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Farba rukoväte: | Šedá |
| Poistka: | Frame Lock |
| Puzdro: | bez puzdra |
| Celková dĺžka: | 20,7 cm |
| Dĺžka čepele: | 9,1 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 11,6 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3,2 mm |
| Hmotnosť: | 103,8 g |
| Tvrdosť čepele: | 59-61 HRC |
| Tvar čepele: | Clip Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Spôsob otvárania: | Flipper, Kolík na palec |
| Krajina pôvodu: | Čína |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
