We Knife Dracarys Purple & Golden Titanium WE25061B-2 - limitovaná edícia
Kód: WE25061B-2Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vreckový nôž Civivi Dracarys – limitovaná edícia
Špeciálna edícia pri príležitosti 12. výročia od výroby prvého noža pod značkou We Knife. Celosvetovo je dostupných iba 199 kusov noža We Knife Dracarys WE25061B-2. Každý nôž má jedinečné poradové číslo a podpísaný certifikát.
Vreckový nôž Civivi Dracarys má čepeľ dĺžky 9,1 cm z prémiovej nerezovej ocele M390 a ručnú satin povrchovú úpravu. Dosahuje tvrdosť 59 – 61 HRC.
Nôž je na pohľad výnimočný svojou rukoväťou. Titán 6AL4V má povrchovú úpravu so vzorom fialovo-zlatých dračích šupín. Čepeľ je uložená na keramických ložiskách. Otváranie pomocou kolíka na palec (thumb stud) alebo flippera. Uzamknutie noža pomocou poistky frame lock. Vreckový klip pre pravákov z titánu so zlatou povrchovou úpravou.
Nože We Knife
Spoločnosť We Knife vznikla v roku 2000 za účelom poskytovať OEM produkty významným menám v nožiarskom priemysle. Následne sa stal zo spoločnosti jeden z popredných čínskych výrobcov vysokokvalitných nožov a nástrojov. Každý jeden nôž je vyrobený z prvotriednych materiálov a najmodernejších výrobných technológií. Nože We Knife získali množstvo ocenení na medzinárodných výstavách nožov po celom svete.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| EAN: | 724065717689 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | M390 |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Farba rukoväte: | Fialová, Zlatá |
| Poistka: | Frame Lock |
| Puzdro: | bez puzdra |
| Celková dĺžka: | 20,7 cm |
| Dĺžka čepele: | 9,1 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 11,6 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3,2 mm |
| Hmotnosť: | 103,8 g |
| Tvrdosť čepele: | 59-61 HRC |
| Tvar čepele: | Clip Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
| Spôsob otvárania: | Flipper, Kolík na palec |
| Krajina pôvodu: | Čína |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
