Brúsny kameň Lansky Arkansas vreckový

Kód: LSAPS
€12 €10 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Možnosti doručenia

Vreckový prírodný brúsny kameň Arkansas, pre núdzové brúsenie v prírode. Stredná zrnitosť kameňa približne 600 grit. Rozmer 7,5 x 2,5 cm.

Detailné informácie

Rýchla doprava
Rýchla doprava
Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní.
Vernostné zľavy až do 10%
Vernostné zľavy až do 10%
Pre registrovaných zákazníkov. Okamžitá zľava 2% po registrácií.
Záruka originality
Záruka originality
Nakupujeme priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov.

Podrobný popis

Lansky Arkansas LSAPS prírodný vreckový brúsny kameň

Vreckový brúsny kameň z Arkansasu, pre núdzové brúsenie v prírode. Kameň má dve drážky určené na brúsenie rybárskych háčikov a iných špicatých predmetov. Brúsny kameň tvorí minerál novaculite (mikrokryštalický 99,9% oxid kremičitý). Je veľmi tvrdý a odolný. Keďže sa jedná o prírodný kameň, nedá sa presne určiť jeho zrnitosť je však porovnateľná so 600 grit. Kamene Arkansas patria medzi olejové kamene, takže pri brúsení je potrebné používať honovací olej.

Rozmery: 7,5 x 2,5 cm

Prečo si vybrať práve tento brúsny kameň?

✅kompaktný rozmer, nízka hmotnosť, kožené puzdro - ideálny do batoha,
✅dve drážky na brúsenie rybárskych háčikov,
✅prírodný kameň - veľmi tvrdý a odolný.

Ako používať vreckový brúsny kameň Lansky LSAPS?

Na kameň aplikujte niekoľko kvapiek honovacieho oleja. Spravte 3 - 5 ťahov po kameni z každej strany noža. Opakujte pokiaľ nie je nôž ostrý.

Lansky

Popredný svetový výrobca brúsnych sád na nože. Brúsenie nožov s brúsnou sadou Lansky je pomerne jednoduché a zvládne ho aj začiatočník. Každá brúsna sada Lansky obsahuje niekoľko typov brúsnych kameňov (dajú sa dokúpiť aj samostatne). V ponuke nájdete keramické brúsne kamene, diamantové brúsne kamene, ale aj prírodné brúsne kamene typu Arkansas, s rôznymi typmi zrnitosti (grid) – od hrubých kameňov zrnitosti 70, 120, 280, cez stredné kamene zrnitosti 600, až po jemné kamene 1000, 1200 a 2000. Lansky vyrába tiež ocieľky a vreckové brúsky.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsne kamene
Pôvod brúsneho kameňa: Prírodný
Trieda zrnitosti kameňa: Stredný (400 - 999)
Typ brúsneho kameňa: Olejový
Brusivo: Novaculite (Arkansas)
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

lanskyPopredný svetový výrobca brúsnych sád na nože. Brúsenie nožov s brúsnou sadou Lansky je pomerne jednoduché a zvládne ho aj začiatočník. Každá brúsna sada Lansky obsahuje niekoľko typov brúsnych kameňov (dajú dokúpiť aj samostatne). V ponuke nájdete keramické brúsne kamene, diamantové brúsne kamene, ale aj prírodné brúsne kamene typu Arkansas, s rôznymi typmi zrnitosti (grit) - od hrubých kameňov zrnitosti 70, 120, 280, cez stredné kamene zrnitosti 600, až po jemné kamene zrnitosti 1000, 1200, a 2000.

K brúsnym sadám sa dá samostatne dokúpiť aj príslušenstvo vo forme stojanov, náhradných kameňov, vodiacich tyčiek a pod.