Civivi Dracolisk Silver Aluminium C25028-4 tréningový motýlik
Kód: C25028-4Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tréningový motýlik Civivi Dracolisk
S tréningovým motýlikom (balisongom) Civivi Dracolisk C25028-4 sa môžete venovať precvičovaniu flippingu bez obáv z poranenia. Čepeľ z nerezovej ocele 9Cr18Mov nie je naostrená. Má dvojakú povrchovú úpravu – stonewash v kombinácii so satinom.
Rukoväť so 180° otváraním je z hliníka so striebornou povrchovou úpravou. Motýlik má hmotnosť iba 118,4 g.
Dodávame v praktickom nylonovom puzdre na zips na uloženie noža.
Nože Civivi
Civivi je značka nožov, ktorá patrí do portfólia čínskeho výrobcu WE Knife. Nože Civivi sú vysoko funkčné, úžitkové zatváracie nože určené na každodenné používanie. Zákazníci oceňujú Civivi pre výborný pomer medzi cenou a kvalitou nožov. Použitie kvalitných materiálov rukovätí (uhlíkové vlákno, micarta, drevo, G10, FRN) a ocelí ako CPM S35VN, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV alebo 9Cr18MoV, zabezpečuje nožom vysokú hodnotu a výkon bez kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motýliky |
|---|---|
| EAN: | 724065717801 |
| Druh noža: | Motýlik |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 9Cr18Mov |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Farba rukoväte: | Šedá |
| Puzdro: | bez puzdra |
| Celková dĺžka: | 25,5 cm |
| Dĺžka čepele: | 11,6 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 13,9 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 118,4 g |
| Tvrdosť čepele: | 58-60 HRC |
| Tvar čepele: | Clip Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Krajina pôvodu: | Čína |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Civivi je značka nožov, ktorá patrí do portfólia čínskeho výrobcu WE Knife. Nože Civivi sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na každodenné používanie. Zákazníci oceňujú nôž Civivi pre výborný pomer medzi cenou a kvalitou nožov. Použitie kvalitných materiálov rukovätí (uhlíkové vlákno, micarta, drevo, G10, FRN) a ocelí ako CPM S35VN, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV, 9Cr18MoV alebo damašková oceľ, zabezpečuje nožom vysokú hodnotu a výkon bez kompromisov.
