Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez zdržania. Ďakujeme.

Nôž Zero Tolerance 0308 Frame Lock CPM-20CV

Kód: ZT-0308
Novinka 2020
€375 €312,50 bez DPH
Skladom (1 ks)

Zero Tolerance 0308 je vytvorený pre ľudí, ktorí uprednostňujú väčšie zatváracie nože. Čepeľ dĺžky 9,5 cm vyrobená z exkluzívnej nerezovej ocele CPM 20CV, ktorá dosahuje vysokú tvrdosť a odolnosť proti korózii, ale aj húževnatosť a odolnosť voči opotrebeniu. Čepeľ má povrchovú úpravu stonewash a tvar drop point s plochým výbrusom. Rukoväť je kombinovaná - z jednej strany črienka z G10, z druhej strany titán. Obe strany rukoväte sú výrazne vrúbkované, aby zabezpečili bezpečný úchop. Jednoduché otváranie noža pomocou flippra zabezpečuje KVT systém s guľôčkovými ložiskami. Klip na zavesenie noža je obojstranný (vhodný pre pravákov aj ľavákov).

Detailné informácie

Podrobný popis

Zero Tolerance 0308 je vytvorený pre ľudí, ktorí uprednostňujú väčšie zatváracie nože. ZT0308 je naozaj masívny taktický zatvárací nôž s hmotnosťou až 196 g. Čepeľ dĺžky 9,5 cm vyrobená z exkluzívnej nerezovej ocele CPM 20CV, ktorá dosahuje vysokú tvrdosť a odolnosť proti korózii, ale aj húževnatosť a odolnosť voči opotrebeniu. Čepeľ má povrchovú úpravu stonewash a tvar drop point s plochým výbrusom. Rukoväť je kombinovaná - z jednej strany črienka z G10, z druhej strany titán. Obe strany rukoväte sú výrazne vrúbkované, aby zabezpečili bezpečný úchop. Jednoduché otváranie noža pomocou flippra zabezpečuje KVT systém s guľôčkovými ložiskami. Klip na zavesenie noža je obojstranný (vhodný pre pravákov aj ľavákov). Nôž je vyrobený v USA.

Dodatočné parametre

Kategória: Nože na bežné použitie - EDC
Druh ocele: Nerezová oceľ
Materiál čepele: CPM-20CV
Materiál rukoväte: G10
Poistka: Frame Lock
Puzdro: bez puzdra
Celková dĺžka: 24,1 cm
Dĺžka čepele: 9,5 cm
Dĺžka rukoväte: 13,2 cm
Hrúbka čepele: 3,96 mm
Hmotnosť noža: 196 g
Tvrdosť čepele: 61 HRC
Tvar čepele: Drop Point
Povrchová úprava čepele: Stonewash
Výbrus: Plochý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nože Zero Tolerance sa prvýkrát objavili v roku 2006, keď ZT prinieslo na trh nože, ktoré boli určené pre profesionálov v oblasti armády a silových zložiek, ako aj hasičov alebo záchranárov. Dnes nože Zero Tolerance zahŕňajú celý rad univerzálnych a prémiových nožov. Od väčších a ťažších outdoorových nožov po tenšie a ľahšie nože pre každodenné nosenie, ktoré sú skonštruované podľa najvyšších štandardov. Nože ZT vždy poskytujú svojim majiteľom špičkovú kvalitu.

Zero Tolerance nože sa vyrábajú z prvotriednych materiálov, ako sú ocele CPM 20CV, S30V alebo S35VN a rukoväte z G10, titánu a uhlíkového vlákna. Výrobca venuje pozornosť detailom, aby bolo zaistené, že každá časť noža ZT je vyrobená starostlivo a presne do najmenších detailov. Každý nôž Zero Tolerance je vyrobený v Tualatine v štáte Oregon v USA, kde ročne vyrobia viac ako milión nožov Zero Tolerance.