Extrema Ratio Venatus F N690 Wood Satin lovecký nôž
Kód: 04.1000.0089/SAT/WDSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Lovecký nôž Extrema Ratio Venatus F
Poľovnícke nože Venatus sú prvou sériou talianskej značky Extrema Ratio určenej špeciálne na lov. Nôž Venatus F má čepeľ dĺžky 11,9 cm z ocele Böhler N690 s povrchovou úpravou satin. Oceľ N690 zaručuje vynikajúci výkon, vysokú odolnosť a stabilitu ostria, ako aj odolnosť voči opotrebovaniu. Je preto ideálna na intenzívne a nepretržité používanie.
Rukoväť je z orechového dreva na konci s otvorom na paracord (lanyard hole).
Súčasťou balenia je kožené puzdro, ktoré je určené pre pravákov aj ľavákov, s možnosťou horizontálneho aj vertikálneho nosenia.
Nože Extrema Ratio
Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Druh noža: | S pevnou čepeľou |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukoväte: | Drevo |
| Farba rukoväte: | Drevo |
| Puzdro: | Kožené |
| Celková dĺžka: | 24,8 cm |
| Dĺžka čepele: | 11,9 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 12,9 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3,8 mm |
| Hmotnosť: | 185 g |
| Tvrdosť čepele: | 58-60 HRC |
| Tvar čepele: | Spear Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Talianska značka Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
