Nôž Walther HBF 1
Kód: 5.0862Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lovecký nôž s pevnou čepeľou Walther HBF 1
Mimoriadne praktický nôž s pevnou čepeľou Walther HBF 1 vo výraznej farbe nesmie chýbať vo výbave žiadneho dobrého poľovníka. Samotný názov Hunter’s Best Friend napovedá o využití tohto noža na outdoorové aktivity v prírode. Walther HBF 1 v tvare drop point je vyrobený z hrubej D2 ocele so saténovou povrchovou úpravou. Čepeľ s dĺžkou 8,4 cm je dostatočne kompaktná na detailné čistenie zveri a na zbavenie sa vnútorností bez väčšej námahy. Ergonomický dizajn v pestrej oranžovej farbe zabezpečuje pevné uchopenie pre maximálne presnú prácu. Rukoväť noža je vyrobená z G10 a nachádza sa na nej väčší otvor na šnúrku. Súčasťou balenia je kydexové puzdro s univerzálnym pripevnením na opasok, ktoré zabezpečí ochranu noža v každej jednej situácii.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože s pevnou čepeľou |
|---|---|
| EAN: | 4000844804518 |
| Druh noža: | S pevnou čepeľou |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | D2 |
| Materiál rukoväte: | G10 |
| Farba rukoväte: | Oranžová |
| Puzdro: | Plastové |
| Celková dĺžka: | 19,2 cm |
| Dĺžka čepele: | 8,4 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 8,00 - 8,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 4 mm |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
