Extrema Ratio ANT Urban Neon vreckový nôž
Kód: 04.1000.0471/BLK/YLSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vreckový nôž Extrema Ratio ANT Urban Neon
Extrema Ratio ANT Urban Neon patrí k najkompaktnejším zo zatváracích nožov od Extrema Ratio. Napriek malým rozmerom a hmotnosti iba 44 g má tento model mimoriadne robustnú a spoľahlivú konštrukciu.
Čepeľ dĺžky 5,1 cm Böhler N690 a čiernou DLC povrchovou úpravou má tvar sheepsfoot. Dosahuje tvrdosť až 58 HRC.
Nôž vyniká nápadne neónovožltou rukoväťou z leteckého hliníka s protikoróznou ochranou. Z druhej strany je rukoväť čierna a má vreckový klip. Na konci rukoväte sa nachádza otvor na paracord (lanyard hole). Nôž sa otvára manuálne, v zatvorenom stave ho udržiava poistka frame lock.
Nože Extrema Ratio
Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Farba rukoväte: | Čierna, Žltá |
| Poistka: | Frame Lock |
| Puzdro: | bez puzdra |
| Celková dĺžka: | 12,6 cm |
| Dĺžka čepele: | 5,1 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 7,5 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 5,00 - 6,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 2,4 mm |
| Hmotnosť: | 44 g |
| Tvrdosť čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Sheepsfoot |
| Povrchová úprava čepele: | DLC |
| Výbrus: | Plochý |
| Spôsob otvárania: | Manuálne otváranie |
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Talianska značka Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
