Extrema Ratio BFK zero Folgore vreckový nôž
Kód: 04.1000.0174/VG10/SW/BKSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vreckový nôž Extrema Ratio BFK zero Folgore
BFK zero Folgore je praktický a odolný vreckový nôž, ktorý môžete využiť na každodenné práce, ale nestratí sa ani pri outdoorových a survival aktivitách. Nôž vznikol v spolupráci s talianskym 185. výsadkovým plukom Folgore a hrdo nesie aj jeho meno.
Čepeľ dĺžky 6,7 cm z nerezovej ocele VG10 má tvar tanto a stonewash povrchovú úpravu.
Rukoväť z čiernej farby je z leteckého hliníka s protikoróznou ochranou. Vreckový klip umožňuje nosenie noža vo vrecku pre pravákov aj ľavákov. Otváranie pomocou diery na palec (thumb hole). Nôž v uzavretom stave zaisťuje poistka crossbar lock.
Nože Extrema Ratio
Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | VG10 |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Poistka: | Bar Lock (Axis) |
| Puzdro: | bez puzdra |
| Celková dĺžka: | 16,8 cm |
| Dĺžka čepele: | 6,7 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 10,1 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 5,00 - 6,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 2,75 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Tvar čepele: | Tanto |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Spôsob otvárania: | Diera na palec |
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Talianska značka Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
