Nôž Extrema Ratio BD2 Contractor Desert
Kód: 04.1000.0229/DWSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Taktická dýka Extrema Ratio BD2 Contractor Desert
Zatvárací nôž Extrema Ratio BD2 Contractor je ideálny spoločník na taktické úlohy, ale využijete ho aj pri bežnom, každodennom používaní. Tvar noža stelesňuje klasický taliansky štýl stiletto, s výraznými záštitami.
Nôž disponuje 9,4 cm dlhou, obojstranne brúsenou čepeľou, doplnenou o jemné zúbkovanie. Otvára sa flipperom a v otvorenej pozícii ju zaisťuje poistka liner lock. Dvojitá záštita zabraňuje poraneniu ruky a podtrhuje unikátny vzhľad dýky.
Čepeľ z ocele Böhler N690, ktorá je známa svojou dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, pevnosťou a odolnosťou. Zúbkovaná časť ostria umožňuje prerezať aj pevnejšie materiály. Čepeľ má povrchovú úpravu stonewash a tvrdosť ocele sa pohybuje okolo 58 HRC.
Rukoväť z eloxovaného hliníka pieskovej farby. Čierny deep carry vreckový klip umožňuje hlboké zavesenie noža, je tvarovaný tak, aby rukoväť nevyčnievala z vrecka.
Nože Extrema Ratio
Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Farba rukoväte: | Béžová, Hnedá |
| Poistka: | Liner Lock |
| Puzdro: | bez puzdra |
| Celková dĺžka: | 22,2 cm |
| Dĺžka čepele: | 9,4 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 12,8 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 105 g |
| Tvrdosť čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Dagger |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Spôsob otvárania: | Flipper |
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Talianska značka Extrema Ratio sa špecializuje na výrobu profesionálnych nožov určených pre špeciálne jednotky a záchranné zložky. Naša ponuka zahŕňa taktické a záchranárske nože vysokej kvality, ako aj širokú škálu pevných nožov, ktoré sú ideálne do náročných podmienok. Oceľ, ktorú používa spoločnosť Extrema Ratio na výrobu čepelí, sa vyznačuje dokonalou rovnováhou medzi tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou.
Spoločnosť má certifikát ISO 9001 a kódovanie NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je tiež distribútorom taktických nožov pre talianske a francúzske zložky, ako aj pre najlepšie talianske jednotky a zložky verejnej bezpečnosti. Vďaka úzkemu kontaktu s talianskymi a neskôr aj medzinárodnými útvarmi, spoločnosť nahromadila cenné množstvo skúseností, ktoré sú potrebné pri vývoji nových profesionálnych nástrojov.
