Nôž Walther ERK Emergency Rescue
Kód: 5.0728Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Záchranársky nôž Walhter ERK Emergency Rescue
Núdzový záchrannársky nôž Walther ERK je starostlivo navrhnutý nástroj, ktorý môže zachrániť život. Čepeľ z nerezovej ocele 440A s dutým výbrusom má dĺžku 9,5 cm a čiernu povrchovú úpravu. Čepeľ je čiastočne zúbkovaná čo je vhodné pre rezanie šnúr, popruhov a pásov.
Rukoväť z pevného FRN plastu doplnená o gumové vložky pre bezpečný úchop a tri fluorescenčné vložky, aby bol nôž dobre viditeľný v tme. V zadnej tretine rukoväte sa nachádzajú dva veľmi dôležité nástroje - rezačka pásu a rozbíjač skla, ktoré sú nevyhnutné v núdzových situáciách.
Nôž je vybavený poistkou liner lock, oceľovým klipom na zavesenie (reverzibilný na pravú aj ľavú stranu) a dodáva sa spolu s robustným nylonovým puzdrom.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844451866 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | 440A |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Poistka: | Liner Lock |
| Puzdro: | Nylonové |
| Celková dĺžka: | 22,3 cm |
| Dĺžka čepele: | 9,5 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3,8 mm |
| Hmotnosť noža: | 158 g |
| Hmotnosť puzdra: | 43 g |
| Tvrdosť čepele: | 56-58 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Dutý |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
