Nôž Walther HBF 2
Kód: 5.0863Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lovecký nôž Walther HBF 2
Masívny zatvárací nôž vo výraznej oranžovej farbe by nemal chýbať vo výbave poľovníka. Samotný názov HBF (Hunter’s Best Friend) napovedá o využití tohto noža. Walther HBF 2 v tvare drop point je vyrobený z D2 ocele so saténovou povrchovou úpravou a plochým výbrusom na zaistenie dobrej stability pri zbavovaní sa vnútorností.
Čepeľ s dĺžkou 10,2 cm je dostatočne kompaktná na detailné čistenie zveri. Ergonomický dizajn v pestrej oranžovej farbe zabezpečuje pevné uchopenie pre maximálne presnú prácu. Rukoväť noža je vyrobená z G10 a vnútorné vložky z nehrdzavejúcej ocele. Klip na zavesenie je reverzibilný, čiže ho môžu používať praváci aj ľaváci. Súčasťou balenia je oranžové nylonové puzdro.
Nože Walther
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844804525 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | D2 |
| Materiál rukoväte: | G10 |
| Farba rukoväte: | Oranžová |
| Poistka: | Liner Lock |
| Puzdro: | Plastové |
| Celková dĺžka: | 23,5 cm |
| Dĺžka čepele: | 10,2 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3,5 mm |
| Hmotnosť: | 198 g |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
| Spôsob otvárania: | Drážka na necht |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Walther je nemecká spoločnosť s veľmi dlhou a bohatou históriou. Značka Walther je preslávená výrobou kvalitných nástrojov, napríklad nožov a bateriek. Nože Walther sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na pravidelné používanie. Walther vyrába spoľahlivé lovecké nože, taktické nože, aj nože na bežné používanie. Vynikajú výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Aj preto sú nože Walther veľmi obľubené.
