Civivi Elementum Nebula C24063B-1 - limitovaná edícia
Kód: C24063B-1Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vreckový nôž Civivi Elementum Nebula – limitovaná edícia
Špeciálna edícia pri príležitosti 12. výročia od výroby prvého noža pod značkou We Knife, čo je materská firma značky Civivi. Celosvetovo je dostupných iba 2014 kusov noža Civivi Elementum C24063B-1. Každý nôž má jedinečné poradové číslo a podpísaný certifikát.
Vreckový nôž Civivi Elementum Nebula má čepeľ dĺžky 7,5 cm z nerezovej ocele CPM S35VN a čiernu stonewash povrchovú úpravu. Dosahuje tvrdosť 58 – 60 HRC. Oceľ CPM S35VN je prémiová nerezová oceľ vyrobená metódou práškovej metalurgie od amerického výrobcu Crucible Industries. Oceľ sa vyznačuje vysokým obsahom uhlíka (1,4 %), vanádu (3 %) a molybdénu (2 %). Špecialitou tejto ocele je pridanie nióbu (0,5 %), ktorý ešte zvyšuje odolnosť čepele a zabraňuje vylamovaniu ostria.
Nôž je na pohľad výnimočný svojou rukoväťou. Uhlíkové vlákno má povrchovú úpravu so vzorom „Nebula“, ktorý verne pripomína hviezdnu hmlovinu. Každý nôž má unikátny vzor.
Čepeľ je uložená na keramických ložiskách. Otváranie pomocou kolíka na palec (thumb stud). Uzamknutie noža pomocou poistky crossbar lock. Čierny obojstranný vreckový klip z titánu.
Nože Civivi
Civivi je značka nožov, ktorá patrí do portfólia čínskeho výrobcu WE Knife. Nože Civivi sú vysoko funkčné, úžitkové zatváracie nože určené na každodenné používanie. Zákazníci oceňujú Civivi pre výborný pomer medzi cenou a kvalitou nožov. Použitie kvalitných materiálov rukovätí (uhlíkové vlákno, micarta, drevo, G10, FRN) a ocelí ako CPM S35VN, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV alebo 9Cr18MoV, zabezpečuje nožom vysokú hodnotu a výkon bez kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zatváracie nože |
|---|---|
| EAN: | 724065717726 |
| Druh noža: | Zatvárací |
| Druh ocele: | Nerezová oceľ |
| Materiál čepele: | CPM S35VN |
| Materiál rukoväte: | Uhlíkové vlákno |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Poistka: | Bar Lock (Axis) |
| Puzdro: | bez puzdra |
| Celková dĺžka: | 17,8 cm |
| Dĺžka čepele: | 7,5 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 10,3 cm |
| Dĺžka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Hrúbka čepele: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 82,1 g |
| Tvrdosť čepele: | 58-60 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash - black |
| Výbrus: | Dutý |
| Spôsob otvárania: | Kolík na palec |
| Krajina pôvodu: | Čína |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Civivi je značka nožov, ktorá patrí do portfólia čínskeho výrobcu WE Knife. Nože Civivi sú vysoko funkčné, úžitkové nože určené na každodenné používanie. Zákazníci oceňujú nôž Civivi pre výborný pomer medzi cenou a kvalitou nožov. Použitie kvalitných materiálov rukovätí (uhlíkové vlákno, micarta, drevo, G10, FRN) a ocelí ako CPM S35VN, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV, 9Cr18MoV alebo damašková oceľ, zabezpečuje nožom vysokú hodnotu a výkon bez kompromisov.
