Brúsny kameň Taidea kombinovaný diamantový 600/1000

Kód: TG2012
€27 €22,50 bez DPH
Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia

Kombinovaný diamantový brúsny kameň, ktorý obsahuje kamene zrnitosti 600 a 1000 a plastový podstavec na kameň. Rozmer brúsnej plochy je 18 x 6 cm. Protišmykové nožičky na podstavci zaisťujú bezpečné a stabilné brúsenie. Výrobca odporúča suché brúsenie prípadne je možné použiť malé množstvo vody. Použitie oleja sa neodporúča. Tento brúsny kameň nabrúsi vreckové aj pevné nože všetkých druhov a je možné ho použiť aj na kuchynské nože.

Detailné informácie

Rýchla doprava
Rýchla doprava
Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní.
Vernostné zľavy až do 10%
Vernostné zľavy až do 10%
Pre registrovaných zákazníkov. Okamžitá zľava 2% po registrácií.
Záruka originality
Záruka originality
Nakupujeme priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov.

Podrobný popis

Kombinovaný diamantový brúsny kameň, ktorý obsahuje kamene zrnitosti 600 a 1000 a plastový podstavec na kameň. Rozmer brúsnej plochy je 18 x 6 cm. Protišmykové nožičky na podstavci zaisťujú bezpečné a stabilné brúsenie. Tento brúsny kameň nabrúsi vreckové aj pevné nože všetkých druhov a je možné ho použiť aj na kuchynské nože.

Použitie

Nôž nabrúsite jemnými ťahmi proti smeru ostria. Na brúsenie postačuje niekoľko ťahov z každej strany. Výrobca odporúča suché brúsenie prípadne je možné použiť malé množstvo vody. Použitie oleja sa neodporúča.

Údržba

Odporúčame umývať vo vlažnej vode s prídavkom bežného saponátu. Po umytí je potrebné kameň utrieť do sucha.

Taidea

Brúsne kamene Taidea sú vodné brúsne kamene japonského typu. Brúsny kameň Taidea je ideálnou cenovo prijateľnou voľbou, pre domáce, ale aj profesionálne brúsenie nožov, napríklad v kuchyniach a reštauráciach. Taidea je výrobca s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe a vývoji nástrojov na brúsenie, ako sú brúsne kamene, ocieľky alebo malé brúsky na nože. Taidea kladie vysoký dôraz na kvalitu svojich produktov a výroby, čoho dôkazom sú milióny spokojných zákazníkov, aj certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 14001.

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsne kamene
Rozmery: 180 x 60 mm
Pôvod brúsneho kameňa: Syntetický
Zrnitosť kameňa: 600, 1000
Trieda zrnitosti kameňa: Stredný (400 - 999), Jemný (1000 - 2999)
Typ brúsneho kameňa: Diamantový, Kombinovaný
Brusivo: Diamant
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MJ Avatar autora | 16.1.2023
Veľmi
5
A Avatar autora | 15.12.2022
Som spokojný, ľahko sa s tým diamantovým kameňom brúsi. Už nebudem mať tupé nože.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Brúsne kamene Taidea sú vodné brúsne kamene japonského typu. Brúsny kameň Taidea je ideálnou cenovo prijateľnou voľbou, pre domáce, ale aj profesionálne brúsenie nožov, napríklad v kuchyniach a reštauráciach. Taidea je výrobca s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe a vývoji nástrojov na brúsenie, ako sú brúsne kamene, ocieľky alebo malé brúsky na nože. Taidea kladie vysoký dôraz na kvalitu svojich produktov a výroby, čoho dôkazom sú milióny spokojných zákazníkov, aj certifikáty kvality ISO9001 a ISO14001.